Pagina 2 din 638 PrimulPrimul 12341252102502 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 5100

Subiect: Pregatirile miresicilor din Neamt

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Nunta in Roman

Citat Postat de RoxanneHellen Vezi mesajul
    Vad ca n-a mai raspuns nimeni pe aici...
    Daca totusi mai intra careva, da-ti-mi si mie un sfat...de unde poti alege o coafeza buna in Roman?

Zile faine!
    Iti recomand salonul VIP doar pt aranjat nu si pt vopsit (eu una nu am avut curaj sa ma las pe mana lor desi sunt destul de pricepute) in schimb Otilia (patroana salonului) macheaza superb deci pt asta poti fi 100% linistita ca o sa fie bine!!!
    Mariko Inn e ok ca si locatie din punct de vedere estetic minusul lor cel mare este mancare din punctul meu de vedere si eu cred ca e importanta mancarica si muzica la o nunta!!!

Si cam cat te-a costat coafura si makiajul? Pentru ca si eu caut de ceva timp, si nu gasesc nici un salon care sa imi placa, si care sa ma sfatuiasca cu ce coafura mi-ar sta bine sau nu.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de Irinamaria Vezi mesajul
    Si cam cat te-a costat coafura si makiajul? Pentru ca si eu caut de ceva timp, si nu gasesc nici un salon care sa imi placa, si care sa ma sfatuiasca cu ce coafura mi-ar sta bine sau nu.
    Nu stiu sa iti zic pt ca eu am platit pt mine,mama,sormea,socra,doua cumnate,matusa mirelui si iubi aranjat si machiat 12 milioane (deci am fost in 7 plus el)!!!

Inregistrat
    02.11.2006

Citat Postat de tizabela Vezi mesajul
    Iti recomand salonul VIP doar pt aranjat nu si pt vopsit (eu una nu am avut curaj sa ma las pe mana lor desi sunt destul de pricepute) in schimb Otilia (patroana salonului) macheaza superb deci pt asta poti fi 100% linistita ca o sa fie bine!!!
    Mariko Inn e ok ca si locatie din punct de vedere estetic minusul lor cel mare este mancare din punctul meu de vedere si eu cred ca e importanta mancarica si muzica la o nunta!!!

Merci pt recomandare. Eu am avut curajul sa ma dau pe mana lor pt vopsit o data, dar sigur nu am sa o mai fac si a doua oara. Oricum, daca ma hotarasc, am sa merg la ea pentru o proba de coafat si machiat. Si sper sa fie ok sa se deplaseze la mine acasa, ca nu vreau nicicum sa ma duc eu acolo (nu la proba ma refer).

Cat despre local, oricum hotararea e luata, iar avansul e dat din mai anul trecut. Despre meniu vom discuta mai tarziu, dar nu pot decat sa sper ca va fi bine. Eu, dupa cum am mai spus, am fost la o nunta acolo in toamna, si mi s-a parut ok si mancarea (desi sincer, n-am mancat prea mult...abia daca am gustat din felurile de mancare, ca cel mai mult am dansat si m-am distrat).
    Muzica e rezolvata si asta, o formatie din Iasi, in care avem mare incredere.

Inca nu mi-a raspuns nimeni la intrebarea daca 120-130 de perechi ar fi inghesuite acolo. Sincer, nu prea imi pot da seama...

Merci mult oricum.

PS: Mi-au placut pozele de la nunta ta ;)

Inregistrat
    07.02.2005

Cum a fost nunta Hellen???
    Astept poze si impresii pt recomandarea care ti-am dat-o!!!

Inregistrat
    10.11.2007

Buna tuturor miresicilor!
    Am si eu nunta in august 2008 tot in Roman si am o problema cu gasirea unei formatii. Poate ma puteti ajuta cu un numar de telefon.
    Multumesc mult!!!

Inregistrat
    02.11.2006

Citat Postat de tizabela Vezi mesajul
    Cum a fost nunta Hellen???
    Astept poze si impresii pt recomandarea care ti-am dat-o!!!

Buna,

Nunta a fost minunata...singurul regret e ca s-a terminat.
    Cat despre recomandare, am fost f multumita...si coafura, si machiajul le-am facut la Vip.
    De par s-a ocupat o tipa micutza...nu i-am retinut numele, dar am fost multumita, mai ales ca nu facusem nici o proba inainte, si nici nu stiam ce vreau sa-mi faca. Ce stiam, era ce nu vroiam sa-mi faca
    Dar mi-a placut ce a iesit.

Si de machiaj s-a ocupat patroana, si a fost ok.

Daca vrei sa vezi poze....pe oxidoni.shutterfly. com

PS: Astept impresii

Inregistrat
    25.11.2007

Citat Postat de biarox84 Vezi mesajul
    aproximativ 300 d milioane pt 240 de persoane,cate am avut noi
    buna bianca...am vazut pozele de la nunta..sunt super dragute...dar mai intai de toate iti urez CASA DE PIATRA.
    avem multe in comun si concidente, spre exemplu biserica si restaurantul...doar ca ai mai multa experienta decat mine...si prin urmare ti-asi cere sfatul in anumite privinte... asi fii curioasa ce formatie ati avut la nunta...si daca ati optat in meniu si pentru inghetata...

Pagina 2 din 638 PrimulPrimul 12341252102502 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us