Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 29

Subiect: Aro Palace - Brasov

Inregistrat
    09.07.2007

Smile Aro Palace - Brasov

Buna miresici,

Ce stiti despre ARO Palace din Brasov? Eu nu sunt din BV, dar o sa am nunta acolo anul viitor si am rezervat deja sala Barul de noapte din cadrul ARO....Ati fost careva la nunti in acest restaurant? Daca da, impartasiti pls parerile voastre...

Noi am rezervat de cateva luni, iar acum citind cate s-au scris pe forum, mi-am dat seama ca nu am prea stat sa analizam....

Daca aveti idee despre acest restaurant, va rog sa scrieti, ca sa stim la ce sa ne asteptam.

Pupici!!!
    Ultima editare de morenutza : 25.07.2007 14:59:55

Inregistrat
    29.05.2007

Implicit Re: Rastaurantul ARO Palace - Brasov

Citat Postat de morenutza Vezi mesajul
    Buna miresici,

Ce stiti despre ARO Palace din Brasov? Eu nu sunt din BV, dar o sa am nunta acolo anul viitor si am rezervat deja sala Barul de noapte din cadrul ARO....Ati fost careva la nunti in acest restaurant? Daca da, impartasiti pls parerile voastre...

Noi am rezervat de cateva luni, iar acum citind cate s-au scris pe forum, mi-am dat seama ca nu am prea stat sa analizam....

Daca aveti idee despre acest restaurant, va rog sa scrieti, ca sa stim la ce sa ne asteptam.

Pupici!!!
    Aici gasesti pareri despre restaurantele din Brasov, inclusiv Aro: http://www.miresici.ro/showthread.php?t=1553

Inregistrat
    09.07.2007

Smile Re: Rastaurantul ARO Palace - Brasov

Multumesc, Katy,

Am citit threadul respectiv, dar nu am prea gasit detalii in legatura cu conditiile de acolo.

Noi am lasat avans la sala de la Serban, care mi-a placut enorm (Salonul Visiniu), dar norocul meu a fost ca in scurt timp (mai putin de o saptamana) m-am uitat mai atent in calendar si mi-am dat seama ca era post.

Apoi am cautat in graba un alt restaurant si doar la Aro am gasit ceva asemanator...Din punct de vedere al aspectului este ok, arata bine, dar ma interesau detalii pe care angajatii de acolo nu ti le ofera...lucruri marunte, dar care conteaza, gen servire, atitudinea personalului, calitatea mancarii etc.

Daca stiti ceva, dati un semn!

Inregistrat
    29.05.2007

Multumesc, Katy,

Am citit threadul respectiv, dar nu am prea gasit detalii in legatura cu conditiile de acolo.

Noi am lasat avans la sala de la Serban, care mi-a placut enorm (Salonul Visiniu), dar norocul meu a fost ca in scurt timp (mai putin de o saptamana) m-am uitat mai atent in calendar si mi-am dat seama ca era post.

Apoi am cautat in graba un alt restaurant si doar la Aro am gasit ceva asemanator...Din punct de vedere al aspectului este ok, arata bine, dar ma interesau detalii pe care angajatii de acolo nu ti le ofera...lucruri marunte, dar care conteaza, gen servire, atitudinea personalului, calitatea mancarii etc.

Daca stiti ceva, dati un semn!
    Intra pe subforumul de Brasov sa vorbesti cu miresicile de acolo, ele stiu mult mai bine. Sunt doua miresici care fac nunta la ARO (una dintre ele chiar in august) si poti sa le intrebi pe ele orice doresti. Te asteptam!

Inregistrat
    01.02.2007

Citat Postat de Katy Vezi mesajul
    Intra pe subforumul de Brasov sa vorbesti cu miresicile de acolo, ele stiu mult mai bine. Sunt doua miresici care fac nunta la ARO (una dintre ele chiar in august) si poti sa le intrebi pe ele orice doresti. Te asteptam!
    Barul de noapte de la Aro a fost renovat de curand(nu l-am vazut inca) si am inteles ca arata super. In rest despre servire si personal totul la superlativ. Am fost de curand la o nunta la Sala Mare din Aro, si meniul a fost excelent, muzica super, iar personalul la fel. Au foarte multi chelneri tineri, care supravegheati foarte atent de "veterani", au stat tot timpul pe langa mese sa debaraseze, sa serveasca, sa schimbe scrumierele....

Inregistrat
    13.02.2007

Implicit Re: Restaurantul ARO Palace - Brasov

Si o asteptam pe irina sa ne zica cum a fost. Daca nu ma insel, bianca a avut nunta in barul de noapte, in aceeasi zi cu irina.....

----------------------------------------------------------

Inregistrat
    09.07.2007

Implicit Re: Restaurantul ARO Palace - Brasov

Fetelor,

Va multumesc mult pentru raspunsuri.

Am vazut sala renovata, nu mai arata chiar cum a fost, era pe visiniu/negru si acum e maro/verde/crem. Dar, cu o firma de dcoratiuni buna, cred ca se poate aranja frumos.

Va pup, si va doresc tuturor sa aveti o nunta de vis.

Inregistrat
    02.08.2007

Smile Re: Restaurantul ARO Palace - Brasov

Fetelor,

Va multumesc mult pentru raspunsuri.

Am vazut sala renovata, nu mai arata chiar cum a fost, era pe visiniu/negru si acum e maro/verde/crem. Dar, cu o firma de dcoratiuni buna, cred ca se poate aranja frumos.

Va pup, si va doresc tuturor sa aveti o nunta de vis.
    Buna,
    eu am fost la o nunta la Barul de noapte in iulie la cumnatul meu si pot sa-ti spun ca:
    - personalul amabil, nimic de comentat, sevire ok,
    - acum dupa renovare arata super, inainte de renovare nu as fi facut nunta acolo nici daca era moca...
    - mie mi s- a parut cam micut, adica cam putin loc de dans (la 150 pers)
    - mancare buna, nu stiu daca v-a spus ceva in legatura cu bauturile - vinul obligatoriu de la ei
    nu stiu ce sa -ti mai spun, daca mai imi amintesc ceva iti mai spun, sper sa-ti fi fost de folos

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us