Pagina 2 din 217 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1731

Subiect: Iubita mea tarisoara de rahat...

Inregistrat
    05.08.2006

Implicit Re: traim intr-o tara de RAHAT!!!!!!

Pai masina macar are CASCO, nu?
    Nici eu nu sint prea pesimista din fire, dar nu stiu daca as dormi linistita stiindu-mi rochia in masina
    Cit priveste "stirile de la ora 5", eu continui sa sper ca asta e doar ce se vede, si ca intotdeauna, ce e socant iese la suprafata........

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de tasha Vezi mesajul
    Nici eu nu sint prea pesimista din fire, dar nu stiu daca as dormi linistita stiindu-mi rochia in masina
    Cit priveste "stirile de la ora 5", eu continui sa sper ca asta e doar ce se vede, si ca intotdeauna, ce e socant iese la suprafata........
    sa n ai casco in bucuresti,cel putin e culmea tupeului......!!.inseamna ca va tine ........asta vorbind ,in general.....

Inregistrat
    24.10.2006

Citat Postat de tasha Vezi mesajul
    Pai la rochie ma gindesc si eu!!! E tot ce conteaza, pina la urma!! Restul fundelor, marturiilor, sticlelor... nevermind!!!

Masina e asigurata... nu mi-e ca se iau de ea, e o amarita mica si deja julita in genunchi! Mi-e ca o sparg ca ii vad numarul strain... In fine, de obicei nu ma gindesc la "detalii" de-astea, dar stresul "pre-marital" isi spune cuvintul!!!!

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    fie am avut eu o zi de rahat fie asa e tara in care traim....
    am fost la puata si mi-au furat telefonul din carucior .. vanzatoarea a vazut da nu mi-a zis atunci ca i-o fi fost frica .... mi-a zis dupa aia "tiganul ala cu tricoun negru cu dungi, fugiti dupa el" la dracu cum sa fug dupa un tingan si cu cumparaturile si cu carucirul si cu fiica-mea.. toata lumea tipa la mine ca sa ma duc dupa el da nici unu nu se misca.... cum sa imi las copilul acolo si sa fug dupa un telefon da-l dracu de telefon... ingandurata ma duc spre casa si ma aduca tristetea ca aveam in telefon o poza cu bunicul meu inainte de a muri .. ma bucur insa ca daria a adormit si ma postez in fata blocului la umbra cu gandul ca stau pana cand se trezeste. nu stau jumatate de ora ca tocmai cand imi era lumea mai draga cineva ne arunca o oala de apa in cap. daria s-a speriat ca de dormea, eu m-am speriat ca citeam linistita o revista .. nu va inchipuiti ce a fost la gura mea.. am uralt de m-au auzit toti vecinii care iesirera chirchine pe balcoane ca nu stiau ce a patit dementa care urla..... vai ce a putut fii la gura mea... m-am dus plangand in casa de ciuda si de tristete.. cu promisiunea ca o sa emigrez si ca astazi nu mai ies din casa ca cine stie peste ce prost mai dau si mi-a mai ramas un telefon de furat
    va pup
    valen, imi pare tare rau de ce s a intamplat. asta cu furatul se intampla oriunde, dar in alte tari se reactioneaza.

ca un exemplu, asta iarna am alunecat pe gheata si am cazut si au sarit sa ma ajute oameni... o prietena a cazut in romania mai rau decat mine si a stat pe jos un sfert de ora pana a reusit sa se ridice singura.

Inregistrat
    07.02.2005

mai nu m-a deranjat asa de tare partea cu furatul telefonului. ma duc si cumpar altul.. ce m-a suparat mai tare este animala/ul care a aruncat apa de la balcon peste mine si daria care dormea frumos in carut in fata blocului

Inregistrat
    07.02.2005

si ce ma mai enerveaza este ca de max 3 ori cat ma fost insarcinata mi s-a dat locul in autobuz.. eram o data in metrou venind de la controlul de 9 luni cand dr mi-a zis ca de acu pot sa nasc si iar nu s0a oferit nimeni sa imi dea locul..
    ca acum cand sunt cu daria in carut si ma chinui sa urc treptele din fata blocului nu se ofera nimeni sa ma ajute trec pe langa mine: tineri, barbati, femeii, care mai musculos ca altul.... unii se urca si cu liftul inaintea mea... altii asteapta rabdatori in spatele meu sa urc si apoi trec pe langa mine....
    de oameni din astia vb eu

Inregistrat
    25.06.2006

astia sunt oamenii.....in speta,vecinii nostri de bloc.....eu unde stau acum n am tangente cu nimeni....si nici nu vreau sa aud.......mai bine nu...nu mi trebuie.....

Inregistrat
    01.06.2006

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    si ce ma mai enerveaza este ca de max 3 ori cat ma fost insarcinata mi s-a dat locul in autobuz.. eram o data in metrou venind de la controlul de 9 luni cand dr mi-a zis ca de acu pot sa nasc si iar nu s0a oferit nimeni sa imi dea locul..
    ca acum cand sunt cu daria in carut si ma chinui sa urc treptele din fata blocului nu se ofera nimeni sa ma ajute trec pe langa mine: tineri, barbati, femeii, care mai musculos ca altul.... unii se urca si cu liftul inaintea mea... altii asteapta rabdatori in spatele meu sa urc si apoi trec pe langa mine....
    de oameni din astia vb eu
    Valen, poate nu le trece prin cap... De ce nu pui tu un zambet dragut si le ceri ajutorul? Poate ca data viitoare ti-l ofera din proprie initiativa...

Pagina 2 din 217 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us