Pagina 217 din 217 PrimulPrimul ... 117167207215216217
Rezultate de la 1.729 la 1.731 din 1731

Subiect: Iubita mea tarisoara de rahat...

Inregistrat
    22.01.2011

Implicit Re: Iubita mea tarisoara de rahat...

hai sa va povestesc si eu o experienta similara
    aveam telefonul sotului pe brate si a trebuit sa ies din masina sa scot bani de la bancomat. am iesit din masina si telefon a cazut dar va jur ca nu l-am vazut si nici nu am auzit nimic, pentru ca si sotul ma grabea deoarece a parcat pe o trecere de pietoni.
    in masina era si nepotica mea de 11 ani.
    cand am ajuns acasa, cauta telefonul dar cauta-l bine. nu l-am gasit. sotul mai sa innebuneasca, fiind telefon bun cu touch screen(bine ca nu era Iphone sau ceva de genu', era un samsung). acasa imi zice nepotica ca s-a aplecat cineva probabil dupa telefon, s-a uitat la masina si atat. ea nu a vazut daca era telefonul fiindca acel barbat se uita daca se uita cineva pentru ca el vroia sa il ia. iar sotul a parcat mai departe si evident a luat telefonul ca eu cand am trecut pe acolo nu am vazut nimic si logic ca vedeam daca mai era acolo. deci sunt scarbita de asemenea natie acel om putea ridica telefonul si sa il arate deoarece stia prea bine ca este al nostru. in fine niste oameni nerusinati.

Citat Postat de dani19_10dani Vezi mesajul
    Buna ziua!
    Adresez si eu o intrebare si sper ca e la subiectul potrivit.
    Scrie undeva ca pe locul meu de parcare,inchiriat de la primarie,poate parca oricine ziua?Astept cu nerabdare un raspuns,multumesc!
    Da, fiindca e parcare de resedinta. Tu ai inchiriat locul numai dupa ora 16:00 pana la ora 8:00. Pana la ora 16:00 poate parca absolut oricine.

Inregistrat
    04.05.2007

insarcinata fiind in vreo 7-8 luni(deci cu ditamai burtoiul) am achizitionat dintr un magazin niscaiva produse de vreo 20 kg. Si l-am rugat pe vanzator (un tip vanjor de vreo 30 ani) sa ma ajute sa duc bagajul pana la masina care era parcata fix in fata (maxim 2 metri distanta ). la care tipul foarte galant mi-a raspuns "ia-ti cucoana sacosele si fa loc la CLIENTI " (care lipseau cu desavarsire !!!!!!!!!) Bineinteles ca nu m am miscat ca n aveam cum, am vrut sa i las marfa , dar a refuzat sa mi dea banii , si dupa vreo 10 minute a venit un domn sa cumpere ceva si ma ajutat si pe mine .

Deci ...........eu cred ca trebui schimbat titlul.ca "tarisoara"n are nici o vina, ci "oamenii" care traiesc in ea is...............

Cum se mai distreaza Furnicutza Monya:

(click pe link pentru a vedea tot ce-i nou)

Pagina 217 din 217 PrimulPrimul ... 117167207215216217

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us