Pagina 3 din 757 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 6054

Subiect: Cum ati dat jos kg dupa nastere?

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit Re: Cum Ati Dat Jos Kg Dupa Nastere?

Citat Postat de iuli_nicol Vezi mesajul
    sa ne povestesti joi cum a fost...si daca da roade...

eu va spun din experienta mea.........eu pb "cu sunculita" de pe burta nu am avut......nu am de fel........se pune in alte parti,dar nu pe abd.........insa ,chiar si asa>> masajul pe abd e destul de dureros....se lasa cu "febra musculara" si ceva durere.......si dupa.....nici in timpul masajului nu e prea placut>> abd e bine vascularizat....inervat....doare......

insa dupa 6-7 sedinte incepe sa fie ok......combinat cu o dieta echil...sigur da rezulatate........mai ales dc e facut corect,sigur....

ps>> roade vezi mai tarziu......nu te astepta dupa cateva sedinte...

dc ai pb cu digestia,un masaj bine facut ,de cineva care stie ,rezolva ac pb......vei avea un tranzit bun.....

Inregistrat
    26.06.2007

momentan, pe abdomen nu o sa pot face ( am facut cezariana ). Stiu ca este mai dureros masajul anticelulitic, dar sper sa suport...nu eram eu o slabuta, dar nu aveam celulita...dar dupa nastere.... pe pulpe
    WORKSHOPURI PENTRU PARINTI

Inregistrat
    29.01.2007

Citat Postat de RUCKSI Vezi mesajul
    da , am vb...a ramas pt joi sa vina si vad ce si cum...a zis ca 1h = 50 ron ( ca la cabinet )
    sper sa fie bine...si sa scap de kg
    Maaama! A avut dreptate cine mi-a zis ca la Bucuresti viata e mai scumpa!Eu sunt din Pitesti si mama mea pe langa faptul ca e medic primar,a mai facut acum 6 ani cursuri de masaj(anticelulitic,de relaxare,etc) la Bucuresti,are diploma recunoscuta,si lucreaza la Bazinul Olimpic din Pitesti.Vreau sa va spun ca aici,o ora de masaj este doar 20 lei(si mai lucreaza si in particular,la domiciliul clientului si tot pretul acesta este).Si rezultatele se vad foarte repede mai ales daca ai si un regim alimentar adecvat.Mult succes RUCKSI, si sa se vada rezultatele cat mai repede!Puuup!

Inregistrat
    29.01.2007

momentan, pe abdomen nu o sa pot face ( am facut cezariana ). Stiu ca este mai dureros masajul anticelulitic, dar sper sa suport...nu eram eu o slabuta, dar nu aveam celulita...dar dupa nastere.... pe pulpe
    Este mai dureros masajul pe abdomen,dar se poate face mai usor(nu brusc tare).Insa daca tu ai facut cezariana cred ca ar trebui sa intrebi medicul dupa cate luni poti sa faci masaj pe abdomen.

Inregistrat
    25.06.2006

aa.......pai as aspune.....cezariana.......da...stiam,da uitasem .nu mg pe abdomen s afaci masaj.categoric nu..........

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de cristinutza2007 Vezi mesajul
    Este mai dureros masajul pe abdomen,dar se poate face mai usor(nu brusc tare).Insa daca tu ai facut cezariana cred ca ar trebui sa intrebi medicul dupa cate luni poti sa faci masaj pe abdomen.

categoric.....masajul oricum se incepe treptat.......dar oricum doare,din nefericire......

depinde si cum se prezinta operatia.......dar oricum,rucsky mai are d easteptat pana la masaj pe abdomen,creme profesionale puternice pe operatie.......

Inregistrat
    26.06.2007

Maaama! A avut dreptate cine mi-a zis ca la Bucuresti viata e mai scumpa!Eu sunt din Pitesti si mama mea pe langa faptul ca e medic primar,a mai facut acum 6 ani cursuri de masaj(anticelulitic,de relaxare,etc) la Bucuresti,are diploma recunoscuta,si lucreaza la Bazinul Olimpic din Pitesti.Vreau sa va spun ca aici,o ora de masaj este doar 20 lei(si mai lucreaza si in particular,la domiciliul clientului si tot pretul acesta este).Si rezultatele se vad foarte repede mai ales daca ai si un regim alimentar adecvat.Mult succes RUCKSI, si sa se vada rezultatele cat mai repede!Puuup!
    VREAU SI EU PE MAMI TAU !
    VINE REPEDE PE AUTOSTRADA...

Inregistrat
    26.06.2007

NU, PE ABDOMEN NU FAC...
    DOAR PICIOARE
    SI SPATE PT RELAXARE
    DAR VAD CA ZIC FETELE CA E CAM MARE PRETUL...ASA ZIC SI EU( CA ASA SE PRACTICA SI LA CABINETE...DAR VINE ACASA )
    CUNOASTETI SI ALTE MASEOZE? LA DOMICILIUL ?
    PLSSS

Pagina 3 din 757 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us