Pagina 2806 din 2806 PrimulPrimul ... 18062306270627562796280428052806
Rezultate de la 22.441 la 22.444 din 22444

Subiect: Probleme ale bebicilor

Inregistrat
    16.07.2008

Implicit Re: Probleme ale bebicilor

[QUOTE=Maria_P;5043552])) de ce grrrrr? :P Am trecut f usor cu Victor peste ele siiii am inceput sa intru in panica ca bb meu se transforma in in baietele :P si ce ma fac eu. Imi e dor de primele luni, de nou nascut...........ma gandesc cu groaza ce ma fac cand nu va mai vrea tzitzi si purtat. Ma mult pe o sectie de neonat

la noi au fost grrr, nu am zis ca asa ar fi la oricine, al meu imi mosteneste firea, e f usor iritabil "deranjabil"
    asa ca la noi nu au fost tocmai frumoase. sincer la noi primele vreo 6 luni au fost chiar grele asa ca pe de o parte ma bucur ca se transforma deja in baietel si ca ne intelegem mai bine reciproc, e mai usor cand iti poti da seama mai repede ce il deranjaza sau ce isi doreste. si plus ca ma simt asa mandra cand il vad "ditai baietelul"...dar intr-adevar simt ca de acum parca trece timpul prea repede

Inregistrat
    17.10.2008

buna mamici.au auvut copilasii otita?ce tratament si cum s-a manifestat,au ramas cu deficiente de auz,etc?bebe meu de 1an si 2 luni are otita medie acuta congestiva si i-a si supurat o urechiusa.ii fac injectabil si ii pun picaturi otice si nazale

Inregistrat
    11.11.2011

Deocamdata Vlad a prins ceva carcalaci pentru ca io-s racita, tata-so, frate-so, bunicii, matusa, ce mai! intreg familionul.
    Azi noapte am stat mai mult de veghe ca sa-i pun picaturi de nas sa poata respira. Azi binenteles ca n-am fost buna de nimic pana nu mi-am recuperat somnul.

Deocamdata are doar muci si aia in cantitate suficienta cat sa-i infunde nasul dar nu mai multi. Febra n-are si nici nu tuseste asa ca asteptam cuminti ziua de miercuri cand are controlul de o luna la pediatra.

Inregistrat
    30.01.2012

Fetele am o întrebare ieri când am venit cu mașina acasa fetița mea a adormit pe drum si am scos-o in somn din mașina dar cum afara a fost foarte frig așa respira parca se sufoca si m-am speriat foarte tare. In situații din acestea ce poate sa pățească daca iese brusc de la cald ka rece si ce pot sa fac când mai adoarme in mașina si trebuie sa o scot afara la rece? Multumesc mult
    Sunt o fetita cu fundita si i-am facut pe mami si pe tati cei mai fericiti parinti din lume

Pagina 2806 din 2806 PrimulPrimul ... 18062306270627562796280428052806

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us