Pagina 42 din 42 PrimulPrimul ... 32404142
Rezultate de la 329 la 335 din 335

Subiect: Pantofi de mireasa in Brasov

Inregistrat
    14.04.2013

Implicit Re: Pantofi de mireasa in Brasov

Citat Postat de mihaela_toma Vezi mesajul
    Multumesc Mara, cred ca acestia ar fi singura optiune .
    Am acasa o pereche negri de la care as lua modelul, dar ii vreau pe verde , sper sa fie posibil.
    Ai putea sa-mi spui cam care sunt preturile lor si termenul de realizare...
    O sa-i caut pe net pentru a lua datele de contact.

Multumesc mult!

Buna Miresici,
    Eu tot la Tossi - Harman am apelat - si mi-au iesit exact ce am vrut ma costat in jur de 2,2 mil ,mai mult ca sigur depinde si de model cat de complicat etc.

Inregistrat
    07.08.2012

Buna fetelor, aveti poze cu pantofiori de la Tossi implicit veronesse as vrea sa stiu care din cele doua firme ar fi mai pe sufletul meu? Mari batai de cap am cu pantofii si am ajuns la concluzia ca doar prin comanda as putea avea o pereche potrivita.... Multumesc anticipat
    http://www.youtube.com/watch?v=BktxHf9mUoU CLIPUL NUNTII NOASTRE - wedding highlights

Inregistrat
    10.05.2011

Citat Postat de Dydy_me Vezi mesajul
    Buna fetelor, aveti poze cu pantofiori de la Tossi implicit veronesse as vrea sa stiu care din cele doua firme ar fi mai pe sufletul meu? Mari batai de cap am cu pantofii si am ajuns la concluzia ca doar prin comanda as putea avea o pereche potrivita.... Multumesc anticipat
    Pe ai mei ii poti vedea aici: http://www.miresici.ro/forum/showthr...06#post4732706

Inregistrat
    07.08.2012

Citat Postat de Flamingo Vezi mesajul
    Multumesc mult. Cam la ce pret sunt si cum se procedeaza pt comanda?
    http://www.youtube.com/watch?v=BktxHf9mUoU CLIPUL NUNTII NOASTRE - wedding highlights

Inregistrat
    10.05.2011

Citat Postat de Dydy_me Vezi mesajul
    Multumesc mult. Cam la ce pret sunt si cum se procedeaza pt comanda?
    Eu am dat 180 lei anul trecut.Daca alegeam sa fie simpli, fara fundita erau doar o idee mai ieftini.
    Pentru comanda trebuie mers la ei, in Harman.

Inregistrat
    07.08.2012

Talking Re: Pantofi de mireasa in Brasov

Citat Postat de Flamingo Vezi mesajul
    Eu am dat 180 lei anul trecut.Daca alegeam sa fie simpli, fara fundita erau doar o idee mai ieftini.
    Pentru comanda trebuie mers la ei, in Harman.
    Multumesc mult de tot

Inregistrat
    29.10.2012

Eu am luat de la Pantoful Galben de pe Republicii nr2. Au pantofi draguti, din piele, comozi, cu toc bun de dans, dar cam scumpi (320ron).... Am vazut unii si mai frumosi si mai ieftini la Veronese, dar acolo trebuia sa dau comanda si dura cam 1 sapt si nu mai aveam timp... dar fetele de la Veronese au fost super amabile!

Acestea fiind spuse, aduaug ca am purtat pantofii doar 2-3 ore, la Primarie, Biserica si pana dupa primul dans. Apoi, am incaltat o pereche de balerini de saten, super extra comozi, pe care am dat 25ron, de la depozitul de incaltaminte din Bartolomeu - langa pod, in spate la benzinaria Mol. Am dansat pana la 4 dimineata in balerini, au fost super confortabili si in putinele poze in care mi se vede piciorul, arata super bine!

Pagina 42 din 42 PrimulPrimul ... 32404142

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us