Pagina 2 din 262 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 2091

Subiect: Rochia de mireasa in Cluj

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Magazine cu rochii de mirese la Cluj.

29iul,ca si mine...Yeeeee...Salonul Promesis e pe strada Horea,aproape de gara.Sunt rochii frumoase la Gabriela,dar au fost de prea multe ori inchiriate,si arata cam jalnic.Sunt si de inchiriat..7mil+1,5 garantie...dar eu mi-am cumparat rochia din albumul meu cu 7..asa ca nush dak merita sa ti-o inchiriezi in conditiile astea.
    "I wish I could save time in a bottle "

Inregistrat
    07.02.2005

Sodiana,sunt si scoase pt vanzare, dar nu neaparat noi...Da,preturile sunt dezastru!Daca a venit noua colectie,pt ca atunci cand am fost eu inca nu era, atunci vor fi noi rochiile.Dar nu cred ca ai vrea sa cumperi asa ceva...sunt chiar exagerate preturile.Eu dak gaseam una klumea, o inchiriam,dar nu am gasit.In privinta cumparatului, nu erau mai jos de 20-30 milioane,fara accesorii.So,and go on!

ancastancu Guest

Fetelor, nu merita sa dati atatai bani pe o rochie de mireasa. In orice va imbracati o sa fiti cele mai frumoase. Eu am avut o rochie simpla, dar superba. Si foarte comoda, ceea ce e f important. Nu va recomand cercuri metalice. Sa aveti o nunta minunata!

ayda Guest

Hei, fetelor!
    Si eu sunt tot din Cluj, si va pot da un numar de telefon de la o casa de moda micuta , dar care face cam cateva sute de modele de rochii de mirese. Are un catalog virtual si iti alegi rochia de acolo. Preturile sunt mai mult decat accesibile si cred ca merita incercat. S-ar putea sa va gasiti rochia viselor si... nu va costa o avere. Si eu am luat rochia de acolo, e simpla si foarte draguta si m-a costat 5 mil. Si pe langa rochie , doamna de acolo va poate ajuta si cu tot felul de accesorii: jarteluta nelipsita, neglijee-ul din noaptea nuntii, cosulet pentru flori, candele, etc.Daca va intereseaza, sa-mi spuneti

martisor Guest

Salut....
    Ai putea sa imi spui si mie unde e casa de moda de care vorbesti...ma intereseaza sa vad ce modele au...si de ce nu, sa incerc, poate gasesc ceva dragut care sa imi placa...

sodiana Guest

Aida unde este casa de moda si cum se numeste? Au si pagina de internet unde as putea sa vad ceva modele ?
    Multumesc [icon:g31/]

Inregistrat
    07.02.2005

Haideti la targ,weekendul asta!Eu abia astept sa vad ce este!Imi iau mirele,banii si merg sa vad de accesorii.Sper sa ne vedem pe acolo!

Inregistrat
    07.07.2006

Implicit

aida ne poti da informatii depre aceasta casa de moda???sau daca stii alte case de moda care fac lucruri frumoase.Salon Gabriella iti spune ceva???

Pagina 2 din 262 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us