Pagina 1 din 262 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 2091

Subiect: Rochia de mireasa in Cluj

sodiana Guest

Post Rochia de mireasa in Cluj

Salut,

Anul asta voi fi si eu mireasa. Ii drept ca pana in iulie cand am nunta mai este ceva. Am inceput insa si eu sa ma uit dupa rochii dar nu am gasit ceva ce sa-mi placa. Vreau ceva simplu dar nici prea simplu. Cred ca numai la magazinele "Alb si Negru" as gasi ceva care sa-mi placa. Dar merita sa dam 10-15 mil pe o rochie pe care o purtam o singura data. Poate ca cele care si-au cumparat rochie din Cluj imi pot spune si mie unde sa merg. Unde sunt modele frumoase de rochii?

PS: Si inca ceva voi ce coafor imi recomandati in Cj. Eu am parul cam scurt si nu-mi dau seama cum sa mi-l fac. Poate ca ma ajutati cu vreo coafeza buna.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Magazine cu rochii de mirese la Cluj.

Eu ma marit in 29 iul si mi-am cumparat rochita din Cluj.Am vazut destul de dragute la Salonul Promesis.Pe a mea de acolo o am , a fost 7mil,e simpla si eleganta.Poti sa ma contactezi si tit dau detalii,pt ca am strabatut tot Clujul in cautari, inainte de a ajunge la Promesis.
    "I wish I could save time in a bottle "

sodiana Guest

Rochita din poza ti-ai cumparat-o? Daca e aia e frumoasa. Exact asa cum vreau si eu simpla si eleganta. Nu am vazut decat partea de sus. Dar ce am vazut imi place. Sunt convinsa ca vei fi o mireasa draguta. In pret au intrat si accesorii sau doar Rochita? Si inca ceva. Modificarile intra in pret? Eu sunt mai mica de inaltime si va trebui sa mi-o scurtez.

sodiana Guest

Deja ti-ai luat rochie? Eu am intaintea ta nunta cu 2 saptamani dar nu mi-am cumparat. De fapt nici nu am fost la toate magazinele. Am fost la 2 si nu mi-a placut ce am vazut. La magazinul de la care ti-ai cumparat tu nu am fost inca. Dar o sa merg cu siguranta. Multumesc pt pont.

Inregistrat
    07.02.2005

Da Sordiana, rochita din poza am cumparat-o din Cluj, de la salonul Promesis de pe Horea.E simpla, eleganta, asa am gandit si eu si asa au spus toti cei care au vazut-o.In cei 7mil a intrat numai ea, fara accesorii.Modificarile intra in pret, la fel curatatul si calcatul inainte de eveniment.Si eu sunt mica de inaltime-1.63

sodiana Guest

Alicelili am o nedumerire. Mi-ai scris ca curatatul intra in pret. De ce mai trebuie curatata daca e noua? Ca doar sunt noi, Nu? Sau se mai murdareste in timp ce o probezi tu? Multumesc pt informatii

Inregistrat
    07.02.2005

Sordiana:Trebuie curatata pt ca inaintea mea rochia a mai fost probata-pana am cumparat-o eu, chiar daca e noua, mai apar ceva urme de praf pe ea,si eu vreau sa fie klumea la nunta.Sper ca te-am lamurit cat de cat.Dak mai vrei,putem vb .Scrie-mi pe mess, unde am nick-ul alicelili20

sodiana Guest

Dar la salonul Gabriela sunt pentru inchiriat? Credeam ca sunt noi si sunt scoase pt vanzare. NU am fost la salon dar am vazut in revists mireasa. Iar pe cele pe care le-am vazut erau la niste preturi ......

Pagina 1 din 262 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us