Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 89

Subiect: Miresici MARTIE 2008

Inregistrat
    07.06.2007

Implicit Miresici MARTIE 2008

Buna,
    cine mai este miresica in martie 2008?
    noi ne-am hotarat la data de 1 martie. sper sa fie frumos afara, sa nu ne injure invitatii :P.
    voi cum stati cu pregatirile?
    noi nu am facut nimic inca, nici cu sala nu ne-am hotarat . asteptam in septembrie, dupa ce apar noile preturi le unele rest si pot face contracte pt 2008 (cel putin asa ne-au zis).
    pupici si spor la pregatiri

Inregistrat
    20.02.2007

Implicit Re: Miresici MARTIE 2008

Citat Postat de flory_carstea Vezi mesajul
    Buna,
    cine mai este miresica in martie 2008?
    noi ne-am hotarat la data de 1 martie. sper sa fie frumos afara, sa nu ne injure invitatii :P.
    voi cum stati cu pregatirile?
    noi nu am facut nimic inca, nici cu sala nu ne-am hotarat . asteptam in septembrie, dupa ce apar noile preturi le unele rest si pot face contracte pt 2008 (cel putin asa ne-au zis).
    pupici si spor la pregatiri
    Ar fi mai bine sa iti deschizi topic-ul la Miresici 2008...daca nu exista deja ...

Inregistrat
    07.06.2007

Implicit Re: Miresici MARTIE 2008

l-as muta, dar nu stiu cum ...:P

Inregistrat
    27.08.2007

Exclamation Mireasa de Martie 2008

Mai face cineva nunta in martie 2008? Sunt disperata din cauza vremii....oare cum o fi? si nu vrem sa ateptam pana in vara toamna.... HELP!!!!

Inregistrat
    27.08.2007

Unhappy Re: Miresici MARTIE 2008

deci nu sunt singura...... ce usurare! si noi am stabilit tot pe 1 martie 2008. ma rog pentru vreme buna....si o sa vb cu preotul sa vad daca se poate totusi...ca dupa 1 martie sunt posturi in lant....bafta!

Inregistrat
    15.11.2006

Implicit Re: Mireasa de Martie 2008

Citat Postat de luciacrin Vezi mesajul
    Mai face cineva nunta in martie 2008? Sunt disperata din cauza vremii....oare cum o fi? si nu vrem sa ateptam pana in vara toamna.... HELP!!!!
    Lucia,nu ai incadrat bine subiectul ..te sfatuiesc sa intri aici la miresici 2008

http://www.miresici.ro/forumdisplay....aysprune=&f=60
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    27.08.2007

Exclamation Miresici de Martie 2008

hey!
    si eu am nunta in martie (1 martie) 2008 si tare ma rog sa fie vremea ok. cine mai face in martie2008? impartasiti si voi ce stiti de nunta in martie.
    pupice

Inregistrat
    27.08.2007

Smile Re: Mireasa de Martie 2008

multam
    am intrat si postat subiectul acolo. sunt noua pe aici si inca nu am deprins tainele forumului

Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us