Pagina 1 din 191 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1521

Subiect: Dresuri

Inregistrat
    06.02.2005

Post Dresuri

Salutare la toata lumea...
    Am si eu o mica dilema ca mai toata lumea de pe aici am nunta in septembrie pe 23 si cred ca va fi racoare afara, din acest motiv mi-am luat pantofi si nu sandalute, prb care se naste este ce ciorapi sa port?
    Am rochita ecru, deci nu pot lua ciorapi albi, mai ales ca si pantofiorii sunt ecru sau crem ;)
    Daca stie cineva unde sa ma duc sa-mi iau o pereche de ciorapi frumosi...am uitat sa mentionez ca vreau cu banda adeziva nu cu portjartier, am vazut in Unirii la un magazin dar erau 700000, pret ce mi se pare exagerat.
    Multumesc anticipat
    Pupici

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

buna!

si eu am avut rochitza si pantofii culoarea untului si am avut ciorapi cu lipici culoarea piciorului, i-am luat din unirii de la jolidon cu 210.000 lei vechi, si am luat si o pereche de rezerva din carrefour pe care am dat 120.000 lei vechi :P, ziceau unele fete de aici ca mai poti gasi si la leonardo in unirii cred...

pupici, mam

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

Mersi pentru promtitudine i-am vazut si eu la Jolidon si sunt frumosi, dar parca as vrea ceva o culoare ...cred ca nu s-au fabricat chiar culoarea untului daca as gasi
    pupici

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

nu am vazut...am vazut albi, roz, bleu, maro ffff deschis - culoarea pielii, dar cum vrei tu eu nu am vazut

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

Ti-am zis eu nu s-au fabricat inca....stiu ca sunt foarte cusurgioaica

Inregistrat
    06.02.2005

Exclamation

Vezi k e un subiect Surpriza de sub rochita, unde se discuta acelasi lucru, dar mult dezvoltat.

Inregistrat
    12.05.2006

Implicit

Viviana, vezi că s-au inventat, eu mi-am luat sâmbătă. Din Unirii, dintr-un magazin de lângă Leonardo, nu știu cum îi spune, nu e doar de lenjerie. Dacă te învârți bine, îl găsești, cum urci scările rulante, în dreapta Leodard-ului.

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit

Mersi mult pt informatie, am sa ma duc sa vad...dar cam la ce pret sunt?
    Pupici

Pagina 1 din 191 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us