Pagina 1 din 35 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 280

Subiect: Unde mancam bine in Cluj?

Inregistrat
    21.01.2007

Implicit Unde mancam bine in Cluj?

eu zic:Fair Play,Roata.Alte locatii? ....de incredere

Inregistrat
    10.02.2007

Implicit Re: Unde mancam bine in Cluj?

si daca recomandam ceva ce ne place noua si alte miresici iau teapa acolo,ni se taie limba?daca nu,zic si eu.Util topic.

Inregistrat
    21.01.2007

Citat Postat de daniela_psy Vezi mesajul
    si daca recomandam ceva ce ne place noua si alte miresici iau teapa acolo,ni se taie limba?daca nu,zic si eu.Util topic.
    nu ne taie nimeni ... limba,eventual..pofta de mancare pe data urmatoare deci macar sa aflam cele care nu prea stim sa gatim unde sa ne invite sotiorii sa papam ...bine

Inregistrat
    10.02.2007

Citat Postat de diannaa Vezi mesajul
    nu ne taie nimeni ... limba,eventual..pofta de mancare pe data urmatoare deci macar sa aflam cele care nu prea stim sa gatim unde sa ne invite sotiorii sa papam ...bine
    Mama ce noroc pe unele!gatitul(bine) a fost prima calitate pe care Mihai a descoperit-o la mine,deci,ma intreb mai pot da inapoi sau gata cu mancatul in oras?Sotului ii place cum gatesc si doar cu ocazii speciale sau cand ne grabim mancam in oras.Mie imi place sa mananc la fostul loc de munca(rest Sinaia)ca stiu ca se lucreaza curat desi e putin mai scump decat altele(fac niste ciupercute umplute si niste papanasi yammy ).Mai imi plac pastele de la Marty de pe Horea si dorada pe pat de sare cu legume la gratar sau tagliatele cu somon(La Liga-Sigma).Stai sa ma mai gandesc pizza buna La Milaneze(zicea un fost sef al meu italian ca e singura pizza cu adevarat facuta in stil italian),Croco,cine prefera pizza cu blat gros si dospit bine-pizza Gente.Sper ca nu face publicitate gratuita pe aici sa ne trezim cu penalizari ca eu is tare stresata sa nu o busesc La restaurant Intim sau Lugano se manaca bine si scump sau se mananca bunicel si ieftin la autoservire Agape.

Cool Re: Unde mancam bine in Cluj?

Eu am mancat bine la maimuta plangacioasa ( sper ca am scris bine ) ...si la pizzaria Roma parca asa ii spune ...iar la cafeneau AGAPe ..mi-a placut foarte mult si tot acolo au si niste separteuri foarte intime si finute ( cam de 10 persone la masa )

Mi-a placut modul de servire ..si preturile destul de ok .....cu siguranta voi reveni acolo

Plus ca fetele mi-au aratat autoservirea de langa agape ...mi-a placut cum arata acolo si mirosea frumos ....pacat cand am vrut sa mananc sambata ( 18 aug 2007 ) la ora aceea era nunta ....asa ca nu am mai apucat sa papa acolo
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Inregistrat
    20.06.2006

Mie imi place la marty...la pizza gente, si mai mergem cateodata cand avem chef de mancare japoneza la restaurantul Tokyo Sushi...au mancare f buna si prreturi destul de accesibile...in plus e f frumos acolo..

Thumbs up Re: Unde mancam bine in Cluj?

Citat Postat de anuca_m Vezi mesajul
    Mie imi place la marty...la pizza gente, si mai mergem cateodata cand avem chef de mancare japoneza la restaurantul Tokyo Sushi...au mancare f buna si prreturi destul de accesibile...in plus e f frumos acolo..

amu eu sunt ptr mancare gatita ..nu prea agreez fas food-ul...iar mancarea chinezeasca servita in regim fast food...cum e pe la noi ..iar nu prea agreez...iar pizza mi s-a cam taiat de ea

In fine .... acum fiecare c u gusturile sale

Apropo....tie iti plac caii..ca vad ca ai o poza cu unu la avatar?
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Inregistrat
    20.06.2006

Citat Postat de cinezee Vezi mesajul
    amu eu sunt ptr mancare gatita ..nu prea agreez fas food-ul...iar mancarea chinezeasca servita in regim fast food...cum e pe la noi ..iar nu prea agreez...iar pizza mi s-a cam taiat de ea

In fine .... acum fiecare c u gusturile sale

Apropo....tie iti plac caii..ca vad ca ai o poza cu unu la avatar?
    Nu e un fast food.....e restaurant (cred ca am si precizat in mesaj).Mancarea e f buna daca va place mancarea japoneza mergeti macar o data acolo,..se merita.

Imi plac caii, daca ne ajuta Dumnezeu sa ne luam o casa mai incolo, si sa avem si ceva teeren imi cumpar si un cal sigur

Pagina 1 din 35 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us