Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 196

Subiect: Muzica clasica live la nunta (cvartet de coarde...)

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Muzica clasica live la nunta (cvartet de coarde...)

dragele mele mai are cineva ideea de a aduce o "formatie" de muzica clasica care sa cante la inceput, atunci cand primesti invitatii, eventual valsul mirilor?
    noi am vrea pe cineva care canta la saxofon.. l-am mai auzit cantand si e super.. initial ne gandeam la niste elevi sau studenti de la o scoala de muzica dar ne-am adus aminte de tipul cu saxofonul si ne-a placut mai mult ideea asta.
    ce parere aveti?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Foarte mishto.Go for it. Si eu ma gandeam zilele trecute ca trebuie ceva muzica atunci cand sosesc invitatii, dar viitorul sot cica trebuie si sampanie si canapeuri. Mie imi place muzica de saxofon, dar si un quartet ar fi frumos. Oricum trebuie sa fie ceva in surdina, pt ca deh, intretii invitatii hehehe. Deci, go for it!!!!!!!

simona_n_77 Guest

Question cvartet de coarde

buna .tare mult mi-as dori un cvartet de coarde la petrecerea de la restaurant.aveti cumva idee cum as putea contacta unul?va rog daca stiti cumva un nr de tel sau mail...

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

arpeggione au si site, si sample-uri. si eu vreau quartet, dar pt primirea invitatilor.

simona_n_77 Guest

Implicit

MULTUMESC MULT.o sa luam legatura cu ele..numai sa nu fie tarziu avand in vedere k nunta e p 3 sept.anul acesta

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

mai sunt si cei de la clasic media concept.
    "No words are needed between two loving hearts."

simona_n_77 Guest

Implicit

stii cumva ceva date de contact pt cei de la clasic media concept?multumesc.oare cam care ar fi tarifele practicate?are cineva idee?

lid Guest

Implicit

Buna Simona,
    Sunt Alida din cvartetul Arpeggione. Daca doresti mai multe detalii, cu mine trebuie sa vorbesti, si iti pot spune ca momentan data de 03 septembrie este libera. De fapt este singura libera in toate weekendurile din luna Septembrie. Ma poti suna sau imi poti trimite mail. Succes cu ultimele pregatiri!

Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us