Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 36

Subiect: Costum si accesorii pentru mire in Sibiu

Inregistrat
    27.06.2008

Implicit Re: set complet pt mirele nostru

Si noi am fost pe la House of Art in Dumbrava iar doamna de acolo ne-a spus ca prin martie-aprilie o sa apara colectia noua. deocamdata, mai aveau doar ceea ce le-a ramas pe stoc de anul trecut.
    Am observat ca au adus costume de barbati si la Zeta. Le-am vazut doar din geam...dar se poate incerca si acolo.

Inregistrat
    19.06.2008

Mersi fetelor!

Noi avem nunta in 9 mai...si nu ast sta pana in aprilie sa luam costumul....o sa merg si eu sa vad. In Dumbrava am gasit un costum minunat gen smoking.....jos la parter langa magazinul acela cu vioare....si e doar 4 milioane...sper doar sa-i placa si sa-i vina bine si iubitului meu. Tot un astfel de costum am vazut si pe Victoriei la Paolo Rosii...la 7 milioane reducere de la 8....o sa mergem sa le probam....ca sunt asa frumoase....va recomand sa mergeti sa le vedeti...nu sunt extravagante...dar sunt parca mai deosebite de costumele obisnuite.

Va mai tin la curent dupa probele de maine!!

Inregistrat
    19.06.2008

Miresicilor...v-ati imbracat mirii??? ca noi am fost sapt trecuta la valcea sa-l imbracam...si ne-am intors cu jambiere, aparatori si o geaca de piele maro spalacita...asa de motociclist...asa ca cine spunea ca mirele trebuie sa fie in costum? )
    am vazut un costum mai cambrat ce ne-a placut dar era prea lucios....as aca trebuie sa mai cautam.
    Voi de unde v-ati luat costumul pt mire (pt miresicile ce nu au scris mai sus de unde)?

Inregistrat
    17.10.2008

Miresicile care deja "si-au imbracat" sotirii, nu postati si niste poze?
    Ca asa poate reusesc si eu sa-l conving pe al meu viitor sot sa-si cumpere si vesta....

Inregistrat
    16.04.2008

Hello, draga mea, de ce vrei neaparat vesta? Eu una nu sunt adepta vestelor, ci mai degraba ca accesorii pt mire, as alege un papion si un brau (parere personala). Daca nu ati cumparat deja restul accesoriilor, mergeti si incercati si asa ceva, ca poate o sa va placa la amandoi si ati rezolvat problema vestei...
    Scuze de off-topic....pupici

Citat Postat de AlexO Vezi mesajul
    Ca asa poate reusesc si eu sa-l conving pe al meu viitor sot sa-si cumpere si vesta....

Inregistrat
    17.10.2008

Citat Postat de ElleM Vezi mesajul
    Hello, draga mea, de ce vrei neaparat vesta? Eu una nu sunt adepta vestelor, ci mai degraba ca accesorii pt mire, as alege un papion si un brau (parere personala). Daca nu ati cumparat deja restul accesoriilor, mergeti si incercati si asa ceva, ca poate o sa va placa la amandoi si ati rezolvat problema vestei...
    Scuze de off-topic....pupici
    Pai nu vreau neapart vesta, insa nu prea avem optiuni pt ca papionul iese din calcul, el fiind f inalt, slabut, cu gatul subtire si cu papion arata tare caraghios Si ne-am hotarat sa poarte lavaliera, care dupa parerea mea (sa-mi ziceti daca ma insel) nu merge decat cu vesta! Si cand a auzit de vesta nu vrea, dar nici macar nu a probat. Asa ca ori il conving ori o sa poarte o cravata obisnuita ca si restul invitatilor

Inregistrat
    23.05.2007

Citat Postat de AlexO Vezi mesajul
    Asa eram si eu...disperata ca al meu viitor refuza sa poate vesta!
    Logic ca n-a fost cale de a-l convige...si pana la urma ce bine ca am facut cum a vrut el... atat de bine i s-a asezat costumul pe el..incat nu ai avut ce comenta!
    Asa ca nu iti fa probleme,lasa-l pe el sa decida daca poarta sau nu...si asa la sala, cand se vor incinge spiritele..abia daca ramane camasa pe el

Inregistrat
    13.10.2008

Am gasit un mag unde face la comanda si preturile nu sunt mari ...au modele de culori si material ......

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us