Pagina 2 din 39 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 312

Subiect: Costum de mire si accesorii

SDD Guest

Implicit

Si noi mai avem cam aceleasi lucruri de luat.Costumul lui,eu mai trebuie sa-mi iau pantofi.Imi caut ceva pe crem cu auriu dar inca nu mi-am gasit, ciorapii,jartiera si un cosulet. Si mai am de facut marturiile. Noi facem nunta la Napoca.Voi unde? Te pup
    Citat Postat de tweety_mem
    Tu cum stai cu pregatirile?La ce rest faci?Si cu ce firma pt decoratiuni?

SDD Guest

Implicit

Am uitat sa-ti zic firma de decoratiuni,se numeste Dj party .Din punctul asta de vedere n-am avut bataie de cap pt ca au contract cu Napoca si nu puteam sa apelez la serviciile altei firme.Daca te intereseaza si adresa lor si poate cateva preturi informative astept sa-mi scri.
    Tu cum stai cu pregatirile?La ce rest faci?Si cu ce firma pt decoratiuni?

cami_tr Guest

Implicit

unde este in Cluj Alb si Negru?
    Eu am nunta pe 23 sept. si inca nu am cumparat nici rochie nici costum?
    idee de rochie imi da cineva? unde ar fi ceva dragut? eu doar m-am uitat putin prin vitrine

Inregistrat
    24.06.2006

Lightbulb

Citat Postat de cami_tr
    unde este in Cluj Alb si Negru?
    Eu am nunta pe 23 sept. si inca nu am cumparat nici rochie nici costum?
    idee de rochie imi da cineva? unde ar fi ceva dragut? eu doar m-am uitat putin prin vitrine
    Alb si Negru este asa:
    - la Central etajul 1, dar acolo nu ai voie sa atingi rochiile
    - in Piata Unirii unde a fost Fiala Center (pe partea cu Crema, BT, Modo) - aici ai voie linistita sa te uiti si sa pui mina
    Au rochite dragute, variate dar cam scumpe. Costumele de mire sunt cele mai dragute din Cluj si avind in vedere ca ele mai pot fi purtate spre deosebire de rochita merita (pina in 10 mil iei cu camasa, cravata si costum).

Ar mai fi niste rochii dragute la Salon Ema (Piata Muzeului, linga Euforia) din colectia mirandi www.mirandi.ro.

Multa lume lauda Salonul Promesis pe Horea (nr. 64 parca???), eu nu am fost inca acolo.

In rest, sunt nasoale, urite si scumpe... Numai dc nu iei material si incerci sa faci la comanda. Eu asa am de gind, din fericire ca am timp .

Bafta!

Inregistrat
    07.07.2006

Implicit

Sunt o miresuca din Alba Iulia si nunta mea este in 30 septembrie si inca ma confrunt cu area problema :rochia de mireasa.Vreau sa caut in Cluj ca in Alba...... Daca ma poate ajuta cineva cu informatii as fii foarte fericita.Am vizitat doar salon Gabriella dar parca nu ma incanta ideea de a inchiria si nu pot sa imi cumpar o rochie din catalog pe care nu am vazut-o in realitate.Deci va rog daca stiti case de moda care fac la comanda "rochita din vis" sau magazine care au produse de calitate sa ma anuntati si pe mine.Succes cu pregatirile!!!!!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Eu de la salonul Gabriela mi-am cumparat-o.Se si vand acolo la preturi convenabile.Si au modele expuse bineinteles si le poti incerca.
    spor la treaba

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de SDD
    Am uitat sa-ti zic firma de decoratiuni,se numeste Dj party .Din punctul asta de vedere n-am avut bataie de cap pt ca au contract cu Napoca si nu puteam sa apelez la serviciile altei firme.Daca te intereseaza si adresa lor si poate cateva preturi informative astept sa-mi scri.
    Merci, dar eu mi-am angajat deja de cateva luni o firma convenabila pt mine.
    Noi facem la rest Premier.
    Mi-am gasit sandale intre timp, la bucuresti si costumul lui.
    Am ridicat verighetele si sunt superbe.
    te pup

SDD Guest

Implicit

Ma bucur ca esti incantata de verighete si va doresc sa le purtati cu placere! Si noi am rezolvat aproape tot.Mai trebuie sa-mi fac marturiile.Am auzit ca in august starea civila se va oficia in Parcul Mare.Pupici.
    Merci, dar eu mi-am angajat deja de cateva luni o firma convenabila pt mine.
    Noi facem la rest Premier.
    Mi-am gasit sandale intre timp, la bucuresti si costumul lui.
    Am ridicat verighetele si sunt superbe.
    te pup

Pagina 2 din 39 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us