Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 312

Subiect: Costum de mire si accesorii

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Da, stiam ca pe timpul verii se oficializeza in Parcul Mare.Am fost la o nunta acolo.E super peisajul.
    Uite niste poze cu verighetele noastre
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.07.2006

Implicit Re: Costum de mire

mai fetelor mai recomandati ceva magazine cu costume de mire in Cluj.Noi am plecat tinta la Alb si Negru dar cel care ne-a placut noua (gri cu dungulite )nu ii venea mirelui bine si costa 15 mil doar sacoul si pantalonii ai fost in Central nu am gasit nimic am mai fost la Fala?? cred ca asa se numeste si o doamna draguta ne-a indrumat la Promessis pe Horea dupa o zis de umblat ne usturau talpile si mirele saracu.....n-a stata o zi intrega la shopping in viata lui am gasit un costum care arata binisor abia l-am convins sa il probeze arata chiar fain si cand ne-a zis pretul..........3 mil 500 am crezut ca nu auzim bine avea eticheta pe el dar cu preturile astea noi ......am crezut ca e 30 milioane ei dragul meu obosit si stresat la culme cand a auzit cat costa a zis"pt pretul asata il iau si daca mai gasesc altceva asta e il tinem de nunti"
    Sincer ne-ar fii placut ceva deosebit gen Alb si Negru,dar sambata mai venim o data in Cluj si cine stie ???
    Am venit acasa cu costumul k sa vedem daca trece proba de foc -parerea mamei lui clar ca nu am zis din prima cat a costat si dupa modul in care a izbucnit in plans de emotie ...am dedus ca ii place
    Ideea este ca nu pretul conteaza,sau ce scrie subtil pe maneca......
    Oricum sambata mai vrem nsa incercam galeriile ferdinand am auzit ca au ceva chestii faine.....
    Deci succes miresici si miresoi sau miroi sau mirici sa gasiti!!!

Inregistrat
    13.08.2006

Sa incerci la Fala (din Galeriile Ferdinand) au adus noua colectie. Am mai vazut ceva interesant in Manastur la Big (la HouseOfArt) Succes la cautari

Inregistrat
    05.06.2006

Citat Postat de tweety_mem
    Da, stiam ca pe timpul verii se oficializeza in Parcul Mare.Am fost la o nunta acolo.E super peisajul.
    Uite niste poze cu verighetele noastre
    sal tweety si casa de piatra!imi plac f mult verighetele voastre?de unde le-ai comandat?

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de danielusa
    sal tweety si casa de piatra!imi plac f mult verighetele voastre?de unde le-ai comandat?
    Kirio bucuresti. Au pagina net cu numele asta. ro

Inregistrat
    10.10.2006

Nu ati gasit un site cu poze cu costume de miri? Nu am prea gasit mare lucru pe net.
    Spor la pregatiri
    Pupici

Inregistrat
    02.10.2006

si eu am cautat dar foarte putin am gasit
    asta este singurul care mi-a palcut din ce am gasit
    1138970084.jpg

oricum mie mi-ar place mai deschis

Inregistrat
    10.10.2006

Ii superfain!!! Un pret, o firma, ceva?

Spor la pregatiri.
    Pupici

Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us