Pagina 1 din 24 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 188

Subiect: Unde ati mers cand ati fost furate?

Inregistrat
    11.09.2006

Implicit Unde ati mers cand ati fost furate?

Sa vad si eu pe unde ne primeste si unde e frumos. Stiu unde a mers Nadia si Madalina..astept si de la celelalte.

Inregistrat
    05.02.2007

Implicit Re: Unde ati mers cand ati fost furate?

Citat Postat de drika Vezi mesajul
    Sa vad si eu pe unde ne primeste si unde e frumos. Stiu unde a mers Nadia si Madalina..astept si de la celelalte.
    Noi am incercat la Rosu&Negru...era inchis (la 12 noaptea), apoi in Pub 25, nu ne-a primit, apoi in Sundeys (sau ceva de genul asta, la Fundatie, unde iar nu ne-au primit, ca cica nu au voie sa lase mirese inauntru ), asa ca ne-am suparat si am ajuns pe treptele Universitatii, la muzica uneia dintre masini... A fost foarte ingenios pana la urma...

Inregistrat
    26.07.2007

eu am fost in sundays.pe noi ne-a primit.oricum erau o mie de mirese pe acolo.tre sa ii dai de-o bere la ala de la usa

Inregistrat
    07.02.2007

La mine e pacat, ca as fi putut intra oriunde (deh, dupa ceva ani de batut cluburile din Iasi, iti faci o gramada de cunostinte de pahar ), dar eu zic ca nu voi fi furata (poate doar cu forta ), pentru ca iubi a zis ca face prapad, ca lui nu-i place obiceiul asta

Prin absurd, cea mai probabila locatie ar fi Bourbon House

Inregistrat
    04.01.2007

la cati doritori s-au anuntat pt mine..iub a zis ca angajeaza bodiguarzi!

Inregistrat
    08.08.2007

noi am fost la qvinta si a fost super dragut...va recomand pt ca nici eu nu stiam unde sa mergem si ne-a picat fisa pe moment

poze cu puiul nostru si de la nunta

"... cel mai interesant, in faptul de a avea un copil, este ca nu-ti poti imagina cum l-ai putea iubi vreodata mai mult decat il iubesti deja, pentru ca emani iubire, iubesti cat poti, din toate puterile tale; si apoi revelatia: IL IUBESTI TOT MAI MULT!"

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de Lizz22 Vezi mesajul
    la cati doritori s-au anuntat pt mine..iub a zis ca angajeaza bodiguarzi!
    Apropo de asta... In momentul in care ma furau pe mine, sotul a vazut, insa s-a intors cu spatele, cica macar sa nu vada tot ritualul... Apoi a inceput exasperat sa dea telefoane, ca cica nu mai veneam...

Inregistrat
    11.09.2006

Citat Postat de sava_ioana Vezi mesajul
    noi am fost la qvinta si a fost super dragut...va recomand pt ca nici eu nu stiam unde sa mergem si ne-a picat fisa pe moment
    Ieri am aflat ca o alta prietena de-a mea a fost dusa tot in qvinta dar pe unde e/ Eu sincer nu am mai dat prin cluburi de hat timp Am auzit de ea dar..

Pagina 1 din 24 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us