Pagina 45 din 45 PrimulPrimul ... 35434445
Rezultate de la 353 la 360 din 360

Subiect: Florarii, furnizori si depozite de flori in Buzau

Inregistrat
    02.02.2012

Implicit Re: Florarii, furnizori si depozite de flori in Buzau

Citat Postat de bebeko_nico Vezi mesajul
    Multumesc mult Astept cu nerabdare .
    Nico, te-ai hotarat pana la urma la flori ? Stiu ca am spus ca iti trimit update cu preturile d-nei Panait, dar am uitat complet , scuze. Stiu ca pe noi ne-a dus undeva pe la 1700 - 1800 RON (20 aranjamente mese, prezidiu, 2 buchete + 1 de aruncat bonus, lumanarile si floarea mea de par), dar ti-am zis, florile mele nu erau asa scumpe, fiind de sezon. Daca ai aflat deja preturile ei sau te-ai hotarat sa mergi in alta parte, spune-ne si noua, te rugam

Inregistrat
    30.10.2012

Dragi miresici,
    Am avut nunta pe 25 Mai 2013 si am fost extrem de multumita de serviciile Florariei Theo.
    Melania a fost extrem de atenta la toate detaliile si a respectat bugetul cerut de noi si a reusit sa ne depaseasca asteptarile cu toate aranjamentele, cocardele, buchetele, lumanarile pe care ni le-a facut.
    Toate au tinut foarte bine si au fost laudate si extra-laudate de toata lumea. Lumanarile si buchetele erau impecabile si a doua zi si dupa ce buchetul meu a fost aruncat, a ramas tot intreg.
    Daca as avea un alt eveniment in Buzau(eu locuiesc in Bucuresti) as apela din nou tot la Floraria Theo pentru ca pur si simplu sunt extraordinare fetele de la aceasta florarie si am numai cuvinte de lauda la adresa lor.
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de oanachi : 03.06.2013 19:14:35

Inregistrat
    18.02.2008

Citat Postat de vioricav Vezi mesajul
    Nico, te-ai hotarat pana la urma la flori ? Stiu ca am spus ca iti trimit update cu preturile d-nei Panait, dar am uitat complet , scuze. Stiu ca pe noi ne-a dus undeva pe la 1700 - 1800 RON (20 aranjamente mese, prezidiu, 2 buchete + 1 de aruncat bonus, lumanarile si floarea mea de par), dar ti-am zis, florile mele nu erau asa scumpe, fiind de sezon. Daca ai aflat deja preturile ei sau te-ai hotarat sa mergi in alta parte, spune-ne si noua, te rugam
    Din pacate am fost la doamna Panait de gura sotului. Florile au iesit aproape cum vroiam eu ... nu au fost urate dar nu au fost ce vroiam ... .... si in total am dat 2400 Ron inclusiv lumanarile . Imi pare rau ca am ales floraria doamnei Panait , vorbeste foarte mult si nu te asculta deloc, face numai ce vrea, sau pana la urma te face sa alegi ce vrea ea eu sunt dezamagita

Inregistrat
    02.02.2012

Din pacate am fost la doamna Panait de gura sotului. Florile au iesit aproape cum vroiam eu ... nu au fost urate dar nu au fost ce vroiam ... .... si in total am dat 2400 Ron inclusiv lumanarile . Imi pare rau ca am ales floraria doamnei Panait , vorbeste foarte mult si nu te asculta deloc, face numai ce vrea, sau pana la urma te face sa alegi ce vrea ea eu sunt dezamagita
    Imi pare rau sa aud asta, chiar nu ma asteptam sa ai probleme cu ea. Si pe noi a incercat sa ne convinga de anumite chestii, dar am refuzat categoric si pana la urma a facut cum am vut noi (cu o singura exceptie, i-am spus ca nu vreau trandafiri in buchet si ea tot a pus vreo 2-3, dar nu m-am suparat, chiar au dat bine ).
    Oricum, sunt convinsa ca a fost minunata ziua voastra. Asteptam si cateva poze, daca vrei sa ne arati.
    Casa de piatra si numai bucurii !

Inregistrat
    18.02.2008

Citat Postat de vioricav Vezi mesajul
    Imi pare rau sa aud asta, chiar nu ma asteptam sa ai probleme cu ea. Si pe noi a incercat sa ne convinga de anumite chestii, dar am refuzat categoric si pana la urma a facut cum am vut noi (cu o singura exceptie, i-am spus ca nu vreau trandafiri in buchet si ea tot a pus vreo 2-3, dar nu m-am suparat, chiar au dat bine ).
    Oricum, sunt convinsa ca a fost minunata ziua voastra. Asteptam si cateva poze, daca vrei sa ne arati.
    Casa de piatra si numai bucurii !
    Multumesc mult! Momentan nu am intrat in posesia pozelor

Inregistrat
    03.03.2010

Din același motiv am renunțat și noi la colaborarea cu dna. Panait și am ales florăria Theo. Nu am regretat absolut deloc. Florile au arătat foarte bine și au fost foarte rezistente.

Inregistrat
    08.01.2014

a lucrat cineva pana acum ce cei de la nuntibuzau.ro

Inregistrat
    15.10.2014

Question Re: Florarii, furnizori si depozite de flori in Buzau

Cunoaste cineva vreun depozit de flori de unde ma pot duce sa cumpar engros ca persoana fizica?

Pagina 45 din 45 PrimulPrimul ... 35434445

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us