Pagina 1 din 45 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 360

Subiect: Florarii, furnizori si depozite de flori in Buzau

Inregistrat
    31.03.2007

Post Florarii, furnizori si depozite de flori in Buzau

Buna dragi miresici!

Cu toate ca mai am inca un an pana la nunta...m-am apucat deja sa fac un plan de batalie.....si una dintre dilemele mele o reprezinta buchetelul de mireasa, precum si lumanarile.
    Stiti cumva unde realizeaza buchete frumoase.?....pt ca vreau ceva special pt acea zi.......exclus floraria Codlea pt ca acolo le-a facut sora mea si nu a fost deloc multumita de serviciile lor.

Astept sugestiile voastre...pupici

Inregistrat
    14.08.2006

Implicit Re: buchete de mireasa si lumanari

incearca floraria d ela casa casatoriilor. au aranjamente superbe si nu ce gasesti peste tot in orice alta florarie. are tanti acolo si album cu cateva aranjamente, insa iti spun ca arata mult mai bine in realitate. poti face proba cumparand un buchet de flori pt o aniversare de ex si o sa vezi ca nu o sa vezi de fapt hartia aia creponata cu funda de plastic inauntru ca la toate tarabele din piata de flori. mie una nu imi plac aranjamentele de felul asta. sau cel mai bine mergi intr-o sambata dimineata cand pregateste aranjamentele pt nuntile din ziua respectiva si te evi lamuri. sper sa iti fie pe plac.
    uite si poze cu buchetul meu si lumanarile. eu asa le-am vrut, nu f incarcate. acum depinde de fiecare ce isi alege. ultimele 2 sunt cu aranjamentul pt masina. din pacate insa l-am pozat abia dupa ce ne-am intors din luna de miere asa ca nu mai arata chiar ca in 1 zi.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    31.03.2007

Citat Postat de otilix Vezi mesajul
    incearca floraria d ela casa casatoriilor. au aranjamente superbe si nu ce gasesti peste tot in orice alta florarie. are tanti acolo si album cu cateva aranjamente, insa iti spun ca arata mult mai bine in realitate. poti face proba cumparand un buchet de flori pt o aniversare de ex si o sa vezi ca nu o sa vezi de fapt hartia aia creponata cu funda de plastic inauntru ca la toate tarabele din piata de flori. mie una nu imi plac aranjamentele de felul asta. sau cel mai bine mergi intr-o sambata dimineata cand pregateste aranjamentele pt nuntile din ziua respectiva si te evi lamuri. sper sa iti fie pe plac.
    uite si poze cu buchetul meu si lumanarile. eu asa le-am vrut, nu f incarcate. acum depinde de fiecare ce isi alege. ultimele 2 sunt cu aranjamentul pt masina. din pacate insa l-am pozat abia dupa ce ne-am intors din luna de miere asa ca nu mai arata chiar ca in 1 zi.

Ffffff frumos buchetelul tau.....poti sa imi spui cam ce preturi are doamna?

merci frumos
    pupici

Inregistrat
    14.08.2006

chiar nu mai tin minte pt ca oricum il luam si o lista cu cheltuieli nu am tinut. mai bine sa nu zic o prostie, asa ca mergi si intreaba. stiu ca orhideea era mai scumpa decat altele. stiu ca aranjamentul pt masina a fost 50ron de ex. am redimensionat si pozele cu lumanarile.

Inregistrat
    05.09.2006

Citat Postat de raluca_vatcu Vezi mesajul
    Buna dragi miresici!

Cu toate ca mai am inca un an pana la nunta...m-am apucat deja sa fac un plan de batalie.....si una dintre dilemele mele o reprezinta buchetelul de mireasa, precum si lumanarile.
    Stiti cumva unde realizeaza buchete frumoase.?....pt ca vreau ceva special pt acea zi.......exclus floraria Codlea pt ca acolo le-a facut sora mea si nu a fost deloc multumita de serviciile lor.

Astept sugestiile voastre...pupici
    buna...eu mi-am facut buchetul la o doamna in piata de flori.Am fost si la casa casatoriilor, dar imi cerea foarte mult pe floare(280 ron buchetul)...modelul l-am avut de pe internet, iar florile le aveam eu in ghiveci ( intamplator)..este cea mai scumpa orhidee (zic ele)...dar pt ca le-am adus eu am platit doar manopera vreo 300 de mii...

Inregistrat
    10.07.2007

Citat Postat de geniaro Vezi mesajul
    buna...eu mi-am facut buchetul la o doamna in piata de flori.Am fost si la casa casatoriilor, dar imi cerea foarte mult pe floare(280 ron buchetul)...modelul l-am avut de pe internet, iar florile le aveam eu in ghiveci ( intamplator)..este cea mai scumpa orhidee (zic ele)...dar pt ca le-am adus eu am platit doar manopera vreo 300 de mii...
    Deosebit si buchetul ......dar si rochia este f. frumoasa! De unde este luata daca nu te superi? Merci!

Inregistrat
    31.03.2007

Citat Postat de geniaro Vezi mesajul

Buna

ai fost o mireasa superba
    tare interesant buchetelul tau...imi place mult
    pupici

Inregistrat
    05.09.2006

multumesc...rochita am luat-o din Buzau, de pe Unirii, de la magazinul cu rochite aduse din Taiwan...
    va doresc sa fiti si voi frumoase!!!

Pagina 1 din 45 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us