Pagina 74 din 74 PrimulPrimul ... 2464727374
Rezultate de la 585 la 591 din 591

Subiect: Va aratati virsta?

Inregistrat
    18.10.2012

Implicit Re: Va aratati virsta?

Eu am aproape 30 dar toata lumea imi spune ca arat mai tanara cu 3-4 ani!

Inregistrat
    06.10.2012

Eu si in prezent primesc intrebarea .."ce clasa esti" ))) si sunt trecuta bine de scoala / facultate

Inregistrat
    06.10.2012

A obs careva ca in ziua de azi , generatiile noastre sunt inalte , bine facute ( sau nu ) dar f mature la fata?? Asta pt ca se si comporta ca niste mature si se machiaza asa de micute

Citat Postat de alinaghenea Vezi mesajul
    A obs careva ca in ziua de azi , generatiile noastre sunt inalte , bine facute ( sau nu ) dar f mature la fata?? Asta pt ca se si comporta ca niste mature si se machiaza asa de micute
    Adevarat , am observat fete tinere abia clasa a 10 , a 11 -a au stratu asa de gros de fond de ten , din pacate incarca foarte tare asta

Eu anu asta am facut 42 , nu am nici riduri , si nici fir de par alb , iar fond de ten sau pudra am pus pe fata de vreo 3 ore , nici cand am avut nunta nu am folosit .

Cred ca mult conteaza cat iti pasa de fata ta , pana la 30 de ani , cat de tare te ingrijesti , cureti dupa si cat de mult te gandesti cum ai sa arati dupa 30 , multe fete in grupa de varsta 18. 19 paa pe la 28...29 isi incarca foarte tare fata , nu merg la cosmetica , nu isi fac ritualul de ingrijire de dupa .

Tare mult as vrea ca fetele sa gandeasca ca nu au nevoie de machiaj , decat daca merg la discoteca , club sau orice alta distractie , ca iti contureji ochisorii , sau buzele e ok , dar sa iti incarci fata este prea mult ptr o varsta prea devreme .
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Inregistrat
    18.08.2013

Eu anul acesta fac 30 de ani, deși arăt cu cel puțin 5 ani mai tânără. Cel mai mult îmi place reacția oamenilor care nu mă cunosc.
    Uneori, pe stradă, arăt ca o adolescentă.

Am 33 de ani si mereu cei care au intrat in contact cu mine mi-au dat varsta de 23-24 de ani.
    Din familie mi se trage. Tata la 64 de ani ai sai multi ii dau varsta de 47-50 de ani...cand aud exact cati ani are nici atunci nu-l cred ...

Inregistrat
    03.12.2011

pe mine ma bufneste rasul cand mi se adreseaza lumea cu domnisoara mai ales acum cand sunt insarcinata si cu fetita de mana
    ma machiez foarte rar, seman cu mama la ten care la 50 de ani nu are nici un rid, dar parul il am alb de la 20 de ani , in 3 saptamani fac 32 de ani
    conteaza foarte mult sa nu abuzezi de farduri si produse make up in general

Pagina 74 din 74 PrimulPrimul ... 2464727374

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us