Pagina 2 din 23 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 179

Subiect: Activitati in timpul somnului...

Inregistrat
    01.03.2007

Implicit Re: Activitati in timpul somnului...

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    o prietena de-a noastra a demontat intrerupatorul in somn, a deschis geamul si sta la et 7 si si-a demontat telefonul, nu inainte de a isi pune ochelarii.. ca nu vedea fara
    glumea cand ii zicea sotului ca daca te trezesti cu mine sunnad la usa s sa stii ca nu am confundat usa cu geamul...
    iar cu sotul meu inainte cand era suparat sau f obosit si stresat spunea povesti intregi... eu il intrebam si el raspundea si asa am aflat si eu si mama lui ca masina lui de pompieri pe care o avea cand eram mic nu s-a stricat pur si simplu ci i-a facut vant pe scari ca pana acu nu recunoscuse
    Tare!!! Am mai auzit eu un caz (nu stiu cit de adevarat) despre o persoana care tot asa vorbea in somn si raspundea la intrebari si asa au aflat unde a ascuns niste bani pe care el/ ea (nu mai tin minte daca era fata sau baiat) nu mai tinea minte unde i-a pus. Dupa ce s-a trezit si i-a zis cine a intrebat, s-au dus si au cautat acolo unde zisese in somn si intr-adevar erau acolo banii...

Inregistrat
    01.03.2007

Citat Postat de fly77 Vezi mesajul
    Maria Vb In Somn, Pe Limba Ei Dar Si Pe A Noastra Citeodata. Mai Se Da Jos Din Pat Si Ne Zice Pa, Pa Chiar Ne Face Si Cu Mina...........
    Frati-miu cind era mititel se trezea noaptea sa faca pisu si se ducea mereu la bucatarie, noroc ca il vedeau ai mei si il luau si il duceau la baie, dar el incepea sa plinga ca nu intelegea, el fiind convins ca s-a dus la baie din prima

Inregistrat
    20.04.2006

Eu nu am vorbit in ultima vreme...dar stiu ca in urma cu cativa ani...ma trezeam, mergeam la baie...si adormeam in alt pat dimineataz nu imi aminteam ca m-am mutat sau faze de genul...credeam ca sunt in pat mare si ma tot roteam pana picam jos sau cand eram si mai mica...aveam impresia ca sunt pe olita si faceam pipi in pat

Inregistrat
    01.09.2007

Si eu am niste activitati in timpul somnului,dar nu le pot spune aici.

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: Activitati in timpul somnului...

o prietena de-a noastra a demontat intrerupatorul in somn, a deschis geamul si sta la et 7 si si-a demontat telefonul, nu inainte de a isi pune ochelarii.. ca nu vedea fara
    glumea cand ii zicea sotului ca daca te trezesti cu mine sunnad la usa s sa stii ca nu am confundat usa cu geamul...
    iar cu sotul meu inainte cand era suparat sau f obosit si stresat spunea povesti intregi... eu il intrebam si el raspundea si asa am aflat si eu si mama lui ca masina lui de pompieri pe care o avea cand eram mic nu s-a stricat pur si simplu ci i-a facut vant pe scari ca pana acu nu recunoscuse
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    07.02.2005

cand sunt foarte obosita si al meu incearca sa ma trezeasca cica vorbesc romaneste ... al meu nu intelege ce spun, dar cred ca spun chestii ciudate

Inregistrat
    01.09.2007

Fara suparare,dar asta cu demontatul intrerupatorului eu nu o cred.

Citat Postat de ryanaro Vezi mesajul
    cand sunt foarte obosita si al meu incearca sa ma trezeasca cica vorbesc romaneste ... al meu nu intelege ce spun, dar cred ca spun chestii ciudate

aia ii misto..:p
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Pagina 2 din 23 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us