Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate de la 49 la 54 din 54

Subiect: Biserica Sf. Gheorghe

Inregistrat
    13.09.2010

Implicit Re: Biserica de langa "Colegiul Mihai Viteazu" cum se numeste?

Buna fetelor! Nasii nostrii au facut la Sf. Gheorghe si a fost foarte frumos! Au scaune (dar nu imbracate) dar nimeni nu a stat jos! Oricum au fost 3 preoti iar slujba a fost emotionanta! Tot acolo vrem si noi sa facem! Imi poate spune cineva cat este taxa aici? Stiu ca platesc nasii dar vroiam sa stim si noi asa informativ! Multumesc! Pupici!

Implicit Re: Biserica Sf. Gheorghe

Buna,
    Poate sa ma ajute cineva cu numarul de telefon al preotului de la Sf. Gheorghe?
    Multumesc anticipat.

Inregistrat
    09.01.2010

Citat Postat de asdirc Vezi mesajul
    Buna,
    Poate sa ma ajute cineva cu numarul de telefon al preotului de la Sf. Gheorghe?
    Multumesc anticipat.
    buna
    eu cand am fost la biserica am vazut un afis cu numerele de telefon ale preotilor.era lipit pe usa afara.poti sa treci pe acolo.din pacate eu nu le-am luat.si eu am ales biserica Sf Gheorghe

Mersi,
    O sa ma uit maine daca am drum pe acolo!
    Felicitari cred ca e una din putinele din Ploiesti unde e sa spui ca am fost placut impresionat.

Slujba noastra la aceasta biserica a fost minunata si emotionanta. Au fost 4 preoti. Am nr de tel al parintelui Gugu 0724228087.

Am vazut ca nu pot lasa nr de tel aici. Daca vrea cineva nr sa imi dea mesaj privat.

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us