Pagina 3 din 8651 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 69204

Subiect: Off topic de Mures :)

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Povesti de dragoste, relatia de cuplu, divese, off-topic

Citat Postat de dacaunico Vezi mesajul
    Am gasit ceva dar sunt cam confuza.M-am mai uitat pe niste forumuri,iar acolo scriau ca e obligatorie perioada de carantina,dar chiar acum citeam pe un site ceva legat de asta si scrie asa ''dogs must not have been outside any of these countries in the 6 calendar months before entering the uk''. Bun,si daca catelusa mea nu a iesit niciodata din tara ? At e bine ? Oricum,scria acolo o adresa de mail si le-am scris,acum o sa astept sa vad daca imi raspund.
    M-am interesat si eu de asta, eu am o pisicuta si as vrea sa o iau cu mine in UK cand va fi.
    Trebuie sa mergi la veterinar, sa ii puna un cip, sa faca multe vaccinuri, inclusiv antirabic (dureaza cateva luni parca) si de la 1 ian, pt ca suntem in UE, nu mai stau in carantina 6 luni. Asta era inainte.
    Succes!

Inregistrat
    23.03.2007

Citat Postat de Andreea26 Vezi mesajul
    Salut! Am cautat un pic si eu si cred ca am gasit ce te intereseaza! Intra pe www. vethelp. ro (toate legate-stii tu). Sper sa te ajute!!!!
    Mersi mult,o sa ma uit chiar acum sa vad ce aflu.

Inregistrat
    23.03.2007

Citat Postat de syyylviuta Vezi mesajul
    M-am interesat si eu de asta, eu am o pisicuta si as vrea sa o iau cu mine in UK cand va fi.
    Trebuie sa mergi la veterinar, sa ii puna un cip, sa faca multe vaccinuri, inclusiv antirabic (dureaza cateva luni parca) si de la 1 ian, pt ca suntem in UE, nu mai stau in carantina 6 luni. Asta era inainte.
    Succes!
    Multumesc mult,esti o draguta.
    Sunt asa disperata pt ca am intrat pe un forum si acolo vorbeau oameni care pleaca anul asta cu animalutele lor de companie in uk si spuneau ca dupa ce au facut vaccinul antirabic,trebuie facuta o analiza a sangelui (titrajul seric de anticorpi antirabici) si dupa ce vine rezultatul,trebuie sa stea 6 luni in carantina si abia apoi pot pleca in uk. Tot ei spuneau ca Marea Britanie e printre singurele tari care mai cer asa ceva animalelor provenite din Romania.
    Bine ar fi sa nu fie adevarat.

Inregistrat
    23.03.2007

Citat Postat de syyylviuta Vezi mesajul
    Succes!
    Am scris la topicul ''Interesele miresicilor...animale de companie'' ce raspuns am primit de la ANSV.

Inregistrat
    23.03.2007

Uf,fetelor,nici nu va dati seama ce happy sunt.
    Am aflat sigur ca nu trebuie sa tin in carantina catelusa,imi trebuie numai niste analize,bani vreo 5 mil si trebuie sa fac un drum de bucuresti,pt ca numai acolo se face o analiza.

Inregistrat
    01.09.2007

Buna,fetelor !
    Eu acum am ajuns acasa si am venit repede,repede,sa vad ce mai faceti.
    Vad ca unele sunt suparate,nervoase (meghe),altele stresate cu invatatu (miss nanalia),iar altele fericite (dacaunico).
    Meghe,poate ca de la oboseala ti-ai iesit din pepeni azi,doar nu de la nunta,ca mai ai destul pana atunci,ce o sa te faci in ultimele sapt de dinaintea nuntii ? Dar cred ca pe fiecare dintre noi ne mai apuca cateodata ,trebuie sa incercam sa ne stapanim furia,sau sa se obisnuiasca ei (barbatii nostrii) cu apucaturile noastre,ca doar si ei au,nu ?

Inregistrat
    14.09.2006

Implicit Re: Off topic de Targu-Mures :)

Fetelor sunt tare happy si trebuie sa va zic si voua. Samabata am o nunta la care trebuie sa mergem (un verisor de-al sotului) si imi fac o rochita pentru ca in oras nu am gasit nimic si materialul mi l-a adus cineva de afara....si azi am fost la a doua proba si va iesi tare frumoasa...abia astept sa fie gata sa va arat si voua...e sexy asa cum imi place mie....(si sotului desigur ).

Inregistrat
    14.09.2006

Citat Postat de dacaunico Vezi mesajul
    Abia astept sa-ti vad rochita,sunt convinsa ca vei fi sexi.
    Mersi!

Pagina 3 din 8651 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us