Pagina 2 din 154 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1232

Subiect: Coafura si machiaj in Buzau

Inregistrat
    01.08.2006

Implicit Re: ma poate ajuta cineva cu un coafor super ok in Buzau....

Unde este salonul Estelle? Poate mai ajung si eu prin Buzau la vreo nunta si o sa am nevoie...
    Merci!

Inregistrat
    25.10.2006

Buna! Hara salonul Estelle este vis-a -vis de palat. Intrarea este prin spate pe la blocul care este vis-a vis de rstaurantul coroana.
    Sarbatori fericite! Pupici!

Inregistrat
    02.03.2007

fetelor nu va mai ingramaditi pe la saloane... incercati sa cautati niste coafeze care vin acasa sau va duceti voi la ele... dar fara saloane... sunt f scumpe.... acum pot sa va recomand din toata inima o doamna care coafeaza super pt nunti... este formidabila.. pe mine m`a lasat masca... mai ales daca aveti parul lung va face niste coafuri super... doar ca.... trebuie sa mergeti la ea si sa va faceti programare dar... e un loc putin mai uratel ... sper sa nu fie o problema... e undeva in zona industriala la caminele acelea de familisti. dc. va intereseaza o sa ma interesez de nr ei de telefon, pt ca l`am pierdut

Inregistrat
    22.09.2006

buna. eu am nunta in vara asta in buzau. si nu stiu nici un salon unde sa merg ca sa ma aranjez. este vorba si de partea de machiaj. de coafat mai gasesti, dar cu machiajul... eu nu mai locuiesc in bz de cativa ani si nu prea stiu ce se mai intampla.prietenele mele din bz mi-au recomandat diverse coafeze, dar nici una nu m-a convins pana acum. iar de machiat.... ce sa mai zic. ma poate ajuta cineva?

Inregistrat
    08.01.2007

Buna.Eu fac nunta in Buzau,insa nu mai locuiesc acolo de ceva timp,asa ca nu prea mai stiu ce mai e pe acolo.Nu prea stiu cum sa fac cu coafura si machiajul.Nu prea am incredere sa ma duc oriunde,de aceea va cer ajutorul:daca stiti vreun salon vreo persoana care coafeaza frumos,sau daca aveti poze cu coafuri facute de cineva...v-as fi recunoscatoare. .

Inregistrat
    22.09.2006

buna. eu am facut nunta pe 30 iunie in bz. si m-am coafat la o doamna super draguta din buzau. am fost multumita de ce mi-a facut. eu mi-am ales coafura. am facut si proba inainte de nunta cu vreo cateva zile ca sa vad dc totul e bine. dc vrei iti dau mai multe detalii. medeea mirea.

Inregistrat
    14.08.2006

Citat Postat de medemirea Vezi mesajul
    buna. eu am facut nunta pe 30 iunie in bz. si m-am coafat la o doamna super draguta din buzau. am fost multumita de ce mi-a facut. eu mi-am ales coafura. am facut si proba inainte de nunta cu vreo cateva zile ca sa vad dc totul e bine. dc vrei iti dau mai multe detalii. medeea mirea.
    nu ne pui si noua niste poze? ti-a iesit la nunta ca la proba? eu am fost mai multumita de proba decat de coafura din ziua nuntii. insa tot a fost cea mai frumoasa zi din viata mea.

Inregistrat
    15.12.2006

Citat Postat de medemirea Vezi mesajul
    medeea, te rog trimite-mi si mie detaliile pe PM, sunt si eu interesata de o coafeza buina, am nunta peste 3 luni....si mai am inca f multe de facut....

Pagina 2 din 154 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us