Pagina 3 din 154 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1232

Subiect: Coafura si machiaj in Buzau

Inregistrat
    19.11.2007

Implicit Re: ma poate ajuta cineva cu un coafor super ok in Buzau....

Si pe mine ma intereseaza salon,nu vreau acasa.Daca are cineva niste poze convingatoare v-as fi recunoscatoare.Eu inca nu m-am hotarat exact cum si ce vreau,asa ca m-ar ajuta niste idei.

Inregistrat
    17.08.2007

Poate va ajuta...pentru cununia civila mi-am facut in oras la coafor ceva foarte simplu di dragut, zic eu, exact cum mi-am doit, nu o coafura incarcata ....tipa de acolo e buna si tine cont d parerile tale si daca nu-ti place la final te mai retuseaza pana iesi de acolo multumita...poate reusesc sa atasez poze de la cununie, oricum pt nunta tot la ea ma duc..pupici

Inregistrat
    17.08.2007

nu prea reusesc cu pozele...sunt prea mari

Inregistrat
    09.11.2007

Citat Postat de ralucaibr Vezi mesajul
    Si pe mine ma intereseaza salon,nu vreau acasa.Daca are cineva niste poze convingatoare v-as fi recunoscatoare.Eu inca nu m-am hotarat exact cum si ce vreau,asa ca m-ar ajuta niste idei.
    Poti face o proba la Salonul Vogue, pe strada Patriei, e langa Elixir.

Inregistrat
    09.11.2007

Citat Postat de Miraj Vezi mesajul
    Poate va ajuta...pentru cununia civila mi-am facut in oras la coafor ceva foarte simplu di dragut, zic eu, exact cum mi-am doit, nu o coafura incarcata ....tipa de acolo e buna si tine cont d parerile tale si daca nu-ti place la final te mai retuseaza pana iesi de acolo multumita...poate reusesc sa atasez poze de la cununie, oricum pt nunta tot la ea ma duc..pupici
    La cine ai fost? Eu de obicei merg de vreo 3 ani la Salonul Vogue, de la nga Elixir, tipa de acolo se cheama Aura, a lurat la Elixir inainte. Ce nu prea ma mai incanta la ea, avand foarte aglomerat, nu prea isi mai da interesulca la inceput, prima data cand m-am dus ma facea super. Pupici.

Inregistrat
    11.12.2007

Citat Postat de VALYS Vezi mesajul
    La cine ai fost? Eu de obicei merg de vreo 3 ani la Salonul Vogue, de la nga Elixir, tipa de acolo se cheama Aura, a lurat la Elixir inainte. Ce nu prea ma mai incanta la ea, avand foarte aglomerat, nu prea isi mai da interesulca la inceput, prima data cand m-am dus ma facea super. Pupici.
    Eu ma duc la triana, are coaforul vizavi de unde a fost cofetaria evelin.Este cam scumpa intradevar, dar mie imi place ce iese din mina ei.Daca te hotarasti sa te duci acolo la o proba sa-i spui ca vrei ca ea sa te aranjeze si nu vreo fata de la ea.

Inregistrat
    09.11.2007

Citat Postat de martisor Vezi mesajul
    Eu ma duc la triana, are coaforul vizavi de unde a fost cofetaria evelin.Este cam scumpa intradevar, dar mie imi place ce iese din mina ei.Daca te hotarasti sa te duci acolo la o proba sa-i spui ca vrei ca ea sa te aranjeze si nu vreo fata de la ea.
    Aha, merci. Ai idee cat costa aranjatul pt mireasa? Ma gandesc ca sub 150ron nu e, daca mi-a luat mie la Vogue pt tuns varfuri, suvite si aranjat =110ron.

Inregistrat
    17.08.2007

Citat Postat de VALYS Vezi mesajul
    la antonella look- langa Hasdeu.,Dana se numeste coafeza si la cununie mi-a luat aprox 60 lei..nu cred ca sare 100lei nici la nunta..pt ca e destul de simplu aranjamentul...da-mi adresa de mail sau ID mess sa-ti dau o poza de la cununie..

Pagina 3 din 154 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us