Pagina 1 din 436 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 3484

Subiect: Primii dintisori

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Primii dintisori

am trecut de era colicilor, vad ca am inceput cu bine si diversificarea... acum urmeaza etapa DINTISORILOR.. rugam mamicile "norocoase" sa ne povesteasca aventurile cu dintisorii puilor

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: Primii dintisori

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    am trecut de era colicilor, vad ca am inceput cu bine si diversificarea... acum urmeaza etapa DINTISORILOR.. rugam mamicile "norocoase" sa ne povesteasca aventurile cu dintisorii puilor
    Dupa cum bine stiti nu am ce sa povestesc,le doresc LA TOTI BEBEII sa iasa la fel de usor dintisorii si sa nu le chinuie DELOC pe mamici.

Inregistrat
    10.07.2006

Mariei I-a Dat Primul Dinte La Aproape 11 Luni, Iar Fiecare Eruptie A Fost Insotita De Febra 38-38,5 , Nas Curgator Si Lipsa Poftei De Mincare Cu Care A Si Ramas. Acum La 1 An Si 6 Luni Are 8 Dinti Si Asteptam Primele Masele Ca E Gurita Foarte Iritata, Ma Rog Gingiile.

Inregistrat
    07.02.2005

chiar ca fiecare bebe e cu evolutia lui.. avem niste prieteni cu un baietel de un an si 2 luni si are toti dintii si maselele

Inregistrat
    01.05.2007

Karlei i-a iesit primul dintisor la exact 7 luni. I s-a inflamat putin gingia si a "balusit" mai mult ... si gata dintele! Sper sa fie la fel si la urmatorii dinti

Inregistrat
    16.02.2007

Citat Postat de simona_coroi Vezi mesajul
    Karlei i-a iesit primul dintisor la exact 7 luni. I s-a inflamat putin gingia si a "balusit" mai mult ... si gata dintele! Sper sa fie la fel si la urmatorii dinti
    ce ma bucur ...k nu ati avut problemutze...noi avem nopti lungi...doarme sarcutzul dar plange in somn...si eu bineinteles ca nu dorm il veghez..

Inregistrat
    07.02.2005

Smile Re: Primii dintisori

noi putem sa ne laudam ..de duminca avem 2 dinti, de fapt coltisori, jos....am plans de ne-am rupt, am oftat, am ...ne-a durut rau. sper ca ceilalti sa nu fie asa sa nu o mai doara asa rau, ofta si in somn saraca pana i-au iesit. dar acume smechera stie sa muste

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de crisa_g2 Vezi mesajul
    noi putem sa ne laudam ..de duminca avem 2 dinti, de fapt coltisori, jos....am plans de ne-am rupt, am oftat, am ...ne-a durut rau. sper ca ceilalti sa nu fie asa sa nu o mai doara asa rau, ofta si in somn saraca pana i-au iesit. dar acume smechera stie sa muste
    Felicitari pt dintisori,bine ca a trecut durerea,ce sa-i faci asa se manifesta la unii bebelusi.

Pagina 1 din 436 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us