Pagina 68 din 68 PrimulPrimul ... 1858666768
Rezultate de la 537 la 541 din 541

Subiect: Ornamentele de pe mese

Inregistrat
    07.10.2012

Implicit Re: Ornamentele de pe mese

Mie imi surade ideea de a lasa pe masa invitatiilor ceva ce sa le ramana drept amintire. Si mi se pare destul de buna ideea unui magnet. Ceva simbolic si cu siguranta ce va ramane mereu o amintire placuta

Inregistrat
    07.10.2012

Citat Postat de mihaela13 Vezi mesajul
    Ornament mese de la nunta noastra
    Vai cat de misto este! Se potriveste de minune cu tema nuntii pe care as vrea sa o fac- totul alb! Foarte frumos

Inregistrat
    24.09.2012

Citat Postat de sweetcriss Vezi mesajul
    Mie imi surade ideea de a lasa pe masa invitatiilor ceva ce sa le ramana drept amintire. Si mi se pare destul de buna ideea unui magnet. Ceva simbolic si cu siguranta ce va ramane mereu o amintire placuta

Este o idee buna, eu de exp o sa am nunta la un Salon Venetian si m-am gandit ca sa dau ca marturii niste magneti - mascute venetiene. De aranjamentele florale se ocupa verisoara mea, v-o recomand cu incredere ( nu ca este verisoara mea, ci pt ca are talent, daca vreti va pot trimite niste poze la niste aranjamente facute de ea la nunta fratelui meu ).

Inregistrat
    05.10.2012

Citat Postat de sweetcriss Vezi mesajul
    Magnetul parca este prea comun..hmm inca ma mai gandesc ce as putea pune
    " In toate torturile de nunta, speranta este cel mai dulce ingredient" -Douglas Jerrold

Inregistrat
    13.01.2008

Cateva idei dragute.
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 68 din 68 PrimulPrimul ... 1858666768

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us