Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 75

Subiect: Mi-as dori sa petrec mai mult timp cu .......

Inregistrat
    09.01.2007

Implicit Re: Mi-as dori sa petrec mai mult timp cu .......

Citat Postat de otilix Vezi mesajul
    din ce am citit si trait pana acum am ajuns la concluzia ca nu doar cantitatea de timp petrecuta impreuna e importanta, ci mai cu seama calitatea acestuia. cunosc destuicare se plictisesc in 2.
    unii chiar se cearta cat stau impreuna.........

Citat Postat de otilix Vezi mesajul
    din ce am citit si trait pana acum am ajuns la concluzia ca nu doar cantitatea de timp petrecuta impreuna e importanta, ci mai cu seama calitatea acestuia. cunosc destuicare se plictisesc in 2.
    Mie asta-mi suna ca vulpea cu strugurii.

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de krisstina2004 Vezi mesajul
    Noi ne vedem 24 de ore din 24, pentru ca lucram in acelasi loc (si in acelasi birou) de un an si jumatate si ne e atat de bine, incat ma gandesc cu tristete ca o sa fie tare greu cand unul din noi o sa-si schimbe serviciul (ceea ce probabil se va intampla intr-un an-doi)...
    Si situatia mea e la fel....Muncim in acelasi loc...ma simt foarte bine asa...si eu ma gandesc cum va fi daca o sa fim nevoiti sa muncim separat
    M-am obisnuit tare bine asa

Inregistrat
    16.02.2007

mi-as dori sa petrec mai mult timp cu sotul meu...el fiind plecat in delegatii ne vedem doar in weekend...si nici atunci ptr ca in unele weekend-uri lucreaza in alta parte...ptr noi...ptr mine si Luca ...k sa ne fie bine...

Inregistrat
    31.10.2006

si eu mi-as dori sa stau mai mult timp cu el
    daca n ar mesteri zilnic dupa serviciu vreo 3-4 ore afara
    acum daca ne mutam intr-o garsoniera n o sa mai prea auiba ce si unde si o sa stam mai mult impreuna...sper, cred

Citat Postat de lavinuta Vezi mesajul
    mi-as dori sa petrec mai mult timp cu sotul meu, serviciile ne permit sa ne intalnim seara si in week-end.......ne bucuram si de timpul petrcut impreuna, nu stim ce sa facem mai repede cand suntem impreuna, dar mi-as dori sa ne bucuram mai mult de viata, sa avem mai mult timp..........voi nu?
    si eu , bine la mine e mai rau deocamdata ca eu sunt plecata temporar in strainatate

Inregistrat
    14.08.2006

Citat Postat de stress Vezi mesajul
    Mie asta-mi suna ca vulpea cu strugurii.
    nu stiu exact la ce te referi... sau ma fac ca nu stiu.... insa iti pot spune ca timpul pe care il petrec cu iubitul meu e minunat si parca niciodata de ajuns, nu am ajuns inca in acel stadiu al relatiei in care sa ne plictisim in 2. nu cred ca vom ajunge acolo. ca fapt divers si/sau amuzant, noi nici macar nu avem sonerie la usa pt ca nu ne place sa ne deranjeze nimeni. timpul nostru e timpul nostru, iar daca cineva nu isi anunta vizita, poate sta linistit la usa cat pofteste ca nu auzim sa ii raspundem. si chiar avem niste prieteni apropiati care ne intreaba destul de mirati de cate ori plecam in weekenduri sau vacante impreuna cum plecam doar noi 2, nu ne plictisim? asa ca aveam ceva concret in minte cand am postat.

Inregistrat
    13.02.2007

mi se pare ca il vad destul de putin pe sotul meu....

el fiind pilot e f des plecat, nu are weekenduri, craciun, paste, zi de nastere sau de an nou.... Totul se reduce la un nou program ce ii este livrat la sfarsitul lunii precedente. Pana acum nu am avut parte de prezenta lui de ziua mea inca. Am fost mereu fara el...

Asta este....

----------------------------------------------------------

Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us