Pagina 1 din 322 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 2569

Subiect: Pregatirile miresicilor din Suceava

Inregistrat
    03.09.2006

Post Pregatirile miresicilor din Suceava

Sunt curioasa daca mai sunt alte miresici sau viitoare miresici din SV sau apropiere... Stiu de Elena, si cam atat...Asa ca astept sa vad daca ne mai putem ajuta cu cate ceva...
    They say the devil's water ain't so sweet,
    You don't have to drink right now...
    But you can deep your feet...
    Every once in a little while!

Inregistrat
    21.08.2006

Implicit Re: Suceava

chiar nu se mai marita nimeni in suceava?????????

eu ma marit in judetul suceava, dar la clung moldovenesc,asa ca nu cred ca te pot ajuta
    Dar mai tinem legatura...

salut anck,
    si eu sunt in aceeasi situatie ca tine, adica fac nunta in clung.modovenesc si facultatea in Bucuresti. Aceeasi impresie mi-au lasat-o si mie targurile. Adica nimic deosebit si preturile mi s-au parut mari. Si ma gandeam sa dau si eu o fuga la Chisinau -tot asa auzisem ca sunt rochii frumoase la preturi ok.
    Dar, intr-un final eu mi-am gasit rochia la Christian Phillippe. Si sunt tare mandra de ea. Sa stii ca si la Piatra sunt rochii frumoase, insa depinde de firma.
    Te pup
    si mai tinem legatura

Inregistrat
    06.12.2006

Citat Postat de ioana_alex Vezi mesajul
    salut anck,
    si eu sunt in aceeasi situatie ca tine, adica fac nunta in clung.modovenesc si facultatea in Bucuresti. Aceeasi impresie mi-au lasat-o si mie targurile. Adica nimic deosebit si preturile mi s-au parut mari. Si ma gandeam sa dau si eu o fuga la Chisinau -tot asa auzisem ca sunt rochii frumoase la preturi ok.
    Dar, intr-un final eu mi-am gasit rochia la Christian Phillippe. Si sunt tare mandra de ea. Sa stii ca si la Piatra sunt rochii frumoase, insa depinde de firma.
    Te pup
    si mai tinem legatura
    ma bucur ca ti-ai gasit rochita.. Christian Philippe nu prea imi place.. adica, sunt frumoase modelele, dar stiu ca daca dai comanda iti baga niste materiale foarte naspa.. , cred totusi ca tu ai fost o norocoasa si ti-ai luat rochita de gata.. sau ma insel? pentru ca ei pentru diferite evenimente.. targuri.. aparitii in reviste, le fac cu materiale de calitate.. se poate sa ma insel, dar asta e parerea mea .. cine stie, poate ajung si eu si imi cumpar de la ei

Inregistrat
    24.03.2007

Citat Postat de irinacirstean Vezi mesajul
    La ipotesti se fac torturi adevarate, cel putin stiu eu una care face torturi super faine
    Buna, am auzit si eu ca la ipotesti se fac torturifaine, eu am mai dat comanda de prajituri pentru craciun la ipotesti si am fost foarte multuita

Inregistrat
    06.12.2006

Citat Postat de hristeaelena Vezi mesajul
    Salutare fetelor din Suceava! Vreau sa va intreb de unde luati costumul mirelui? Eu habar nu am . Cred ca voi merge la Piatra la Dinasty, dar au niste preturi ... Voi ce stiti?
    sincer.. numai la costumul lui nu ma gandesc... bine..poate din cauza ca stiu sigur ca o sa-mi placa ce-si ia si fara mine.. e designer (in devenire ; oricum rochia mea e prioritatea.. ; dar.. iti zic sincer ca ei au de unde sa-si ia.. am trecut si noi si ne-am uitat la Dinasty si iau placut cateva.. are timp..

Inregistrat
    15.02.2007

Question Re: Suceava

BUNA!MA NUMESC ANDREEA SI SUNT DIN SUCEAVA.EU AM NUNTA LA ANU PE 19 IULIE 2008,DECI MAI AM DESTUL TIMP,SI AS VREA SA STIU DACA MAI ESTE CINEVA CAM PE ACEEASI DATA,APROAPE DE SF ILIE.NU VREAU SA PLOUA LA NUNTA DELOC...SI DIN CATE IMI AMINTESC TOT TIMPUL PLOUA DE SF ILIE.SPER SA FIE DOAR O SUPERSTITIE.

Pagina 1 din 322 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us