Pagina 3 din 145 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1157

Subiect: Restaurante Slatina

Inregistrat
    21.03.2008

Implicit Re: Restaurante Slatina

cand ai fost ultima data acolo? eu am fost la multe nunti si mi-a placut. este mai pentru toate buzunarele si e destul de frumos...mai rustic, iarba verde, cabanute, lemn si spatiu foarte mare pentru dans.
    ma rog...gusturile nu se discuta!

Inregistrat
    14.10.2007

Citat Postat de biribishpampela Vezi mesajul
    cand ai fost ultima data acolo? eu am fost la multe nunti si mi-a placut. este mai pentru toate buzunarele si e destul de frumos...mai rustic, iarba verde, cabanute, lemn si spatiu foarte mare pentru dans.
    ma rog...gusturile nu se discuta!
    in vara am fost. imi cer scuze daca te-am deranjat, nu vazusem mesajul tau in care spuneai ca ai nunta acolo
    chiar nu am vrut sa te jignesc, sa stii, doar mi-am spus parerea, in conditiile in care am fost in toate restaurantele din slatina si ma consider destul de in tema cu meniurile lor
    apropo de asta, cat va costa meniul pe 2008?

Inregistrat
    21.03.2008

in vara am fost. imi cer scuze daca te-am deranjat, nu vazusem mesajul tau in care spuneai ca ai nunta acolo
    chiar nu am vrut sa te jignesc, sa stii, doar mi-am spus parerea, in conditiile in care am fost in toate restaurantele din slatina si ma consider destul de in tema cu meniurile lor
    apropo de asta, cat va costa meniul pe 2008?

stai linistita, doar am cerut o parere si cum am mai spus: "gusturile nu se discuta"!
    in jur de 100 Ron va fi meniul, acum depinde de cat de mult il "incarci".

Inregistrat
    14.10.2007

Citat Postat de biribishpampela Vezi mesajul
    stai linistita, doar am cerut o parere si cum am mai spus: "gusturile nu se discuta"!
    in jur de 100 Ron va fi meniul, acum depinde de cat de mult il "incarci".
    100 lei cu totul inclus (bauturi, fructe, tort)? sau fara astea?
    la noi va fi cam 150 lei cu toate astea incluse...bine, o sa facem pe ultima suta de metri niste calcule estimative cu absolut tot, sa vedem la cat ar duce meniul de persoana (adica sa mai bagam si decor in pret, ca na, pt fiecare scaun si masa aranjata platesc ceva) si sa ne dam seama cam cat ar costa pt fiecare om in parte un meniu complet si sa vedem cat va costa nunta per total
    cu cine lucrezi pt decor?

Inregistrat
    21.03.2008

Citat Postat de anabella Vezi mesajul
    100 lei cu totul inclus (bauturi, fructe, tort)? sau fara astea?
    la noi va fi cam 150 lei cu toate astea incluse...bine, o sa facem pe ultima suta de metri niste calcule estimative cu absolut tot, sa vedem la cat ar duce meniul de persoana (adica sa mai bagam si decor in pret, ca na, pt fiecare scaun si masa aranjata platesc ceva) si sa ne dam seama cam cat ar costa pt fiecare om in parte un meniu complet si sa vedem cat va costa nunta per total
    cu cine lucrezi pt decor?
    100 lei numai mancarea+ 1apa minerala +1 cafea de persoana. bauturi, fructe, prajituri, tort separat. la fel si noi, vom face atunci un calcul sa vedem cat ajunge meniul/persoana cu toate cele incluse.
    pentru decor voi lucra cu o firma care are sediul jos in oras nu stiu exact cum se numeste (dorel si ....) ceva de genul, am vazut k vorbeati voi la un moment dat despre ei...
    in weekend mergem acasa sa stabilim pretul si toate detaliile. iti spun saptamana viitoare mai mult!

Inregistrat
    21.03.2008

"constanta si dorel srl" chiar tu vorbeai despre ei!

Inregistrat
    14.10.2007

ok, pai e bine cu meniul
    sa scrii despre firma de decoratiuni la agentii de organizare la noi in oras, atunci cand vei avea mai multe informatii...
    e bine sa lasam si noi ceva miresicilor care vin dupa noi...
    te asteptam cu vesti inapoi

Inregistrat
    28.05.2007

si eu o sa merg in saptamana cu Pastele sa vb cu simona si sa stabilim toate detaliile....abia astept.....o sa-i duc poze pt toate chestiile pe care le vreau ca sa iasa exact cum imi doresc...si eu o sa fac un mic calcul pe cap de invitat dupa ce stabilesc decoratiunile, ce fel de marturii vreau, tortul , bauturi, meniu etc.....sa vedem care sunt scorurile fetelor....

Pagina 3 din 145 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us