Pagina 3 din 44 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 349

Subiect: Luna de miere in Portugalia / Madeira

Inregistrat
    12.09.2008

Implicit Re: Luna de miere in Portugalia

Citat Postat de mirrelle Vezi mesajul
    Buna,

spune-mi, te rog, unde ti s-a parut mai frumos? am vrea si noi sa mergem in portugalia in luna de miere, eu ma gandesc sa stam cam 5 nopti in Lisabona si restul intr-o statiune: ma gandesc fie la insula Madeira, fie in Algarve: m-ar interesa in Algarve unde e mai frumos (sau mai bine de stat)

Merci,
    buna! incepem cu... lisabona este capitala si bineinteles acolo este bine de stat pentru ca ai mult de visitat, de cheltuit la magazine ca chiar sunt multe, are multa viata nocturna (disco si pub), si cu siguranta iti recomand! eu din pacate am fost numai o zi cu autobuz si imi pare rau ca am stat mai mult....dar o sa mai mergem, cine stie?!?
    Statiuni la Algarve sunt destule: vorbim de Albufeira, Vilamoura, Faro, Quarteira.. toata coasta sud este frumoasa! noi am fost tot cu excursie sa vedem delfini si am si reuscit sa vedem cat de lunga este!
    aici depinde si ce iti ofera hotelul unde vrei sa stai. eu iti pot sugera vilamoura pentru ca am fost, stiu ca ai mult de facut.
    sper sa ma tii la curent cu ce ai in gand mai specific, si cu sigurata te pot ajuta!
    proaspata miresica italiana...

Inregistrat
    15.04.2008

Citat Postat de mirrelle Vezi mesajul
    Buna,

spune-mi, te rog, unde ti s-a parut mai frumos? am vrea si noi sa mergem in portugalia in luna de miere, eu ma gandesc sa stam cam 5 nopti in Lisabona si restul intr-o statiune: ma gandesc fie la insula Madeira, fie in Algarve: m-ar interesa in Algarve unde e mai frumos (sau mai bine de stat)

Merci,
    Buna!! mergeti in Madeira? si noi tot acolo am vrea sa merge in luna de miere....si tot cautam informatii..nu stim daca sa mergem printr-o agentie sau sa ne organizam noi...

Inregistrat
    29.08.2006

Citat Postat de oana_claudia Vezi mesajul
    Buna!! mergeti in Madeira? si noi tot acolo am vrea sa merge in luna de miere....si tot cautam informatii..nu stim daca sa mergem printr-o agentie sau sa ne organizam noi...
    si eu vreau madeira sau coasta de azur am gasit o oferta care mi-a placut pt funchal, dar agentia nu asigura transport.....

Inregistrat
    15.04.2008

Citat Postat de Tizz Vezi mesajul
    si eu vreau madeira sau coasta de azur am gasit o oferta care mi-a placut pt funchal, dar agentia nu asigura transport.....
    Transportul asta...aici e marea problema... hoteluri sunt o multime care mai de care.. dar transportul...nu am vrea sa schimbam prea multe avioane....

Inregistrat
    29.08.2006

Transportul asta...aici e marea problema... hoteluri sunt o multime care mai de care.. dar transportul...nu am vrea sa schimbam prea multe avioane....
    cel putin 2 avioane sunt de schimbat.....

Inregistrat
    07.11.2007

si noi in portugalia vrem...
    insa am auzit de la mai multe persoane ca ar fi apa cam rece..
    curentii oceanului atlantic ar fi destul de reci..

intra pe site-ul riu.com, noi am vrea riu dar in algarve..

acum nu stiu cu transportul cum sa facem.. ca asta ne mananca

Inregistrat
    04.02.2009

Si noi ne-am gandit si la Portugalia pt luna de miere, mai exact Algarve, dar aceasta fiind in luna mai, nu stiu cum e clima, de pe net nu am putut sa-mi fac o parere. Nu stie cineva daca se poate face plaja in luna mai?
    Pupici

Inregistrat
    22.09.2008

Citat Postat de marianaa Vezi mesajul
    Si noi ne-am gandit si la Portugalia pt luna de miere, mai exact Algarve, dar aceasta fiind in luna mai, nu stiu cum e clima, de pe net nu am putut sa-mi fac o parere. Nu stie cineva daca se poate face plaja in luna mai?
    Pupici
    da, se poate face plaja in luna mai, cu siguranta...
    Iar apa nu e este ca in Bali de calda (de, e Oceanul), dar nici ca la noi de rece, este tocmai buna.
    Logodnicul meu este portughez, de pe coasta, neaos, asa ca va pot recomanda cu caldura.
    Daca aveti nevoie de informatii, pe aici ma gasiti...

Pagina 3 din 44 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us