Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 199

Subiect: Ciorba de potroace de a doua zi

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Ciorba de potroace de a doua zi

pe vremuri se numea asa.. eu imi doresc o petrecere a doua zi stil garden party doar cu prieteni si fara neamuri si altele. imi doresc sa fie cu gratar eventual cu piscina... are cineva astfel de idei? face cineva asa ceva? acasa nu am unde.. ma gandeam sa ma duc langa bucuresti unde locuiesc bunicii mei. acolo e o padure f frumoasa si as putea organiza ceva acolo. ce zici?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

E foarte frumoasa ideea. Eu nu fac nimic, nicio petrecere. Vreau sa ma odihnesc si sa savurez din plin evenimentul LOL. Plus ca imi pastrez timpul liber ca sa alerg dupa vize LOL (mi se schimba statutul din student in nevestica hehehhee).

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Eu fac asa zisa "ciorba de potroce" am 40 de persoane invitate si o facem la ai mei in gradina (sunt o norocoasa pt ca au si piscina) si exact cum spuneai si tu o facem in stilul garden patry nimic formal.
    Am cumpart deja toate bauturile pt nunta si pt a doua zi florile in loc sa cumpar 500 am sa iau 600 sa imi aranjeze si casa cu tull si cu poze cu noi din diverse momente de cand ne-am cunoscut facute in format poster.
    Pente muzica am luat un DJ si am angajat 1 bucatar si 3 ospatari ca ar fi culmea sa faca ai mei pe-a slugile tocami in ziua aia cand toti o sa fim super relaxati si o sa ne distram fara sa tinem cont de eticheta.
    Nasilor le-am, luat un cadou care sa fie in tema cu stilul petrecerii am sa atasez o poza si cand ajung in Romania dupa 12 iulie am sa fac poze sa va arat si cum e locul petrecerii.
    S-au gandit deja ca daca ploua totul o sa fie facut in garaj nu va ganditi ca arata a garaj e pur si simplu ca o camera foarte mare nemobilata 70 de M patrati si o sa-l aranjam in caz de nevoie desi sper sa nu fie!!!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

O sa fie super la tine, izabela. Asa petrecere mai zic si eu.

Implicit

si eu o sa am petrecere a doua zi
    asa zisa cirba de potroace...
    dar nu am invitati...aici vine cine vrea ...
    deci o sa ma trezesc dimineata cu cine doreste sa vina...
    dar o sa fac la ai mei acasa...noroc ca si ei au curte...si o sa fie misto..
    o sa fie amenajat atunci cand ma ia de acasa..si asa o sa fie si a doua zi...

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de tizabela
    Eu fac asa zisa "ciorba de potroce" am 40 de persoane invitate si o facem la ai mei in gradina (sunt o norocoasa pt ca au si piscina) si exact cum spuneai si tu o facem in stilul garden patry nimic formal.
    Am cumpart deja toate bauturile pt nunta si pt a doua zi florile in loc sa cumpar 500 am sa iau 600 sa imi aranjeze si casa cu tull si cu poze cu noi din diverse momente de cand ne-am cunoscut facute in format poster.
    Pente muzica am luat un DJ si am angajat 1 bucatar si 3 ospatari ca ar fi culmea sa faca ai mei pe-a slugile tocami in ziua aia cand toti o sa fim super relaxati si o sa ne distram fara sa tinem cont de eticheta.
    Nasilor le-am, luat un cadou care sa fie in tema cu stilul petrecerii am sa atasez o poza si cand ajung in Romania dupa 12 iulie am sa fac poze sa va arat si cum e locul petrecerii.
    S-au gandit deja ca daca ploua totul o sa fie facut in garaj nu va ganditi ca arata a garaj e pur si simplu ca o camera foarte mare nemobilata 70 de M patrati si o sa-l aranjam in caz de nevoie desi sper sa nu fie!!!
    super misto.. asa mi-as dori si eu.. dar nu avem casa mare sa ii bagam pe toti
    o sa vad poate gasesc o terasa

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Citat Postat de ryanaro
    E foarte frumoasa ideea. Eu nu fac nimic, nicio petrecere. Vreau sa ma odihnesc si sa savurez din plin evenimentul LOL. Plus ca imi pastrez timpul liber ca sa alerg dupa vize LOL (mi se schimba statutul din student in nevestica hehehhee).
    Daaaaaaaaaaaaa.... si eu o sa dorm vreo 3 zile dupa nunta... deci daca vor CIORBA de POTROACE s-o manance ei singuri... pe mine sa nu ma trezeasca... Nu de alta dar cand sunt obosita si nu ma lasa cineva sa dorm... sunt in stare si sa-l iau la bataie pe respectivul

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de andradap
    Daaaaaaaaaaaaa.... si eu o sa dorm vreo 3 zile dupa nunta... deci daca vor CIORBA de POTROACE s-o manance ei singuri... pe mine sa nu ma trezeasca... Nu de alta dar cand sunt obosita si nu ma lasa cineva sa dorm... sunt in stare si sa-l iau la bataie pe respectivul
    Nu esti singura. Eu nu as vrea sa fiu in pielea cui nu ma lasa sa dorm!

Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us