Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 26

Subiect: Cofetaria Tosca

Inregistrat
    01.08.2007

Implicit Re: Cofetaria Tosca

Citat Postat de nikol Vezi mesajul
    eu am avut tort de la tosca la nunta.............in afara de faptul ca a fost super bun .............a aratat si frumos (zic eu) ]ncerc sa atasez o poza sper sa si reusesc ............
    Eu am avut white cu ciocobela, imbracat in martipan
    Mi-a placut foarte mult poza cu tortul vostru de la nunta! Te rog imi poti trimite mai multe poze cu tortul? As vrea si eu sa dau comanda de tortulet la cofetaria Tosca si m-ar interesa mai multe detalii. Cat a costat inchiriatul suportului, cat este kg de tort...

Inregistrat
    15.05.2006

Citat Postat de adinuta22 Vezi mesajul
    Mi-a placut foarte mult poza cu tortul vostru de la nunta! Te rog imi poti trimite mai multe poze cu tortul? As vrea si eu sa dau comanda de tortulet la cofetaria Tosca si m-ar interesa mai multe detalii. Cat a costat inchiriatul suportului, cat este kg de tort...

mersi mult, anul trecut kg de tort din martipan cu orice compozitie era 450.000 lei, nu stiu daca s-a scumpit sau nu, am mai facut torturi acolo chiar acum doua saptamani, dar nu de nunta si a fost din frisca 360.000, mai multe nu stiu sa iti spun , mai bine dai o fuguta pana acolo

Inregistrat
    11.01.2008

Buna,
    Mai sunt miresici printre noi care si-au facut tortul aici? Ce umpluturi?

Inregistrat
    13.06.2008

n ici p mine nu ma incanta tosca.niciodata nu mi-au placut prajiturile sau torturile la ei.stau in zona si sincer nu as opta pt tosca.

tortul nostru a fost de la tosca si a fost si frumos si delicios , asa ca il recomand
    Imagini atasate Imagini atasate

Citat Postat de catalinaradu Vezi mesajul
    tortul nostru a fost de la tosca si a fost si frumos si delicios , asa ca il recomand
    Foarte frumos

Inregistrat
    11.01.2008

Citat Postat de catalinaradu Vezi mesajul
    Casa de piatra!
    Foarte frumos tortul, imi poti spune ce umplutura a avut? Si alte detalii legate de pret, transport etc...multumesc

Inregistrat
    09.07.2006

Buna,

finii nostri au comandat tortul la Tosca. nunta a avut loc pe 27.09.2008. a fost cu umplutura de ciocolata si visine, glazurat cu martipan. atasat gasiti poza cu tortul cel mic. a fost foarte apreciat de invitati!

pup
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us