Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 172

Subiect: Intalnire miresici din județul Bacau

Inregistrat
    25.09.2007

Implicit Intalnire miresici din județul Bacau

doriti?
    astept mesaj.Ar fi super tare sa vezi vreo 10 viitoare mirese cum intra intr-un magazin cu rochii de mireasa?Astept .........

Inregistrat
    12.04.2007

Implicit Re: Miresici din Bacau si din judet,haideti sa fixam o intalnire!!!

Ar fi o super idee, numai ca trebuie sa ne adunam miresicile de 2008 dar si cele de 2007 pentru ca ar putea sa ne ajute cu sfaturi!

Citat Postat de OneAndOnly Vezi mesajul
    doriti?
    astept mesaj.Ar fi super tare sa vezi vreo 10 viitoare mirese cum intra intr-un magazin cu rochii de mireasa?Astept .........

Inregistrat
    25.09.2007

hai totusi sa ne cautam si sa ne fixa o intyalnire.ce zici?

Inregistrat
    12.04.2007

Ar fi super ok insa ai vazut ca nu prea mai intra nimeni pe forumul Bacau...totusi sa ne vedem mai multe fete...

Citat Postat de OneAndOnly Vezi mesajul
    hai totusi sa ne cautam si sa ne fixa o intyalnire.ce zici?

Inregistrat
    13.06.2007

eu intru mereu pe forumul de bacau doar k nimeni nu imi si raspunde ...

Inregistrat
    12.04.2007

Uite acum sunt cel putin 2 viitoare miresici care vor sa mai discute pe forum!

Citat Postat de alinutza20 Vezi mesajul
    eu intru mereu pe forumul de bacau doar k nimeni nu imi si raspunde ...

Chiar asa fetelor, cand ne intalnim si noi o data sa ne cunoastem mai bine intre noi? Ce ziceti la targ va fi bine? In perioada targului, 28-30 martie sau macar sambata sau duminica cand suntem libere mai toate.
    Astept un raspuns de la voi.
    Pupici!

Inregistrat
    15.01.2008

miresici de 2009 nu primiti? eu as veni numai ca stau in is...acasa ajung abia joia viitoare si nu stau decat un weekend....dupa aceea nu situ cand mai vin in bc

Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us