Pagina 539 din 539 PrimulPrimul ... 39439489529537538539
Rezultate de la 4.305 la 4.311 din 4311

Subiect: Manichiura/pedichiura

Inregistrat
    16.02.2013

Implicit Re: Manichiura/pedichiura

Citat Postat de Dannny24 Vezi mesajul
    Din cate vad eu, acest tip de french e efectuat pe unghii cu gel / acryl. Eu mi-am pus prima data pentru nunta unghii cu gel si sunt foarte multumita de ele. Mi le-am refacut sambata la salon, dar nu am mai mers pe french, ci culoare pe toata unghia. Manichiura cu gel e migaloasa (prima sedinta a durat 2 ore, fara picturi complicate), dar merita.
    Sunt de acord cu tine - manichiura cu gel este migăloasă, dar merită fiecare minuțel. Îți poți lăsa imaginația să zburde de fiecare dată când alegi modelul dorit și, mai mult, unghiile tale arată impecabil mult timp . Pentru nuntă, mai ales, recomand din plin această variantă

Inregistrat
    20.11.2013

Mie sincer nu-mi plac unghiile false si nici genele faras ,extensiile...etc sunt o mare fana a lucrurilor naturale dar parca la nunta as vrea sa trisez un pic .
    Am vazut ca se poarta unghiile ascutite gen ghiare de vultur care (sa nu dati in mine) le detest
    Voi ramane la french pe ideea de scurt pe unghiile mele adica fara gel.

Inregistrat
    20.02.2014

Ascutite-de nici un fel.French-da.

Inregistrat
    05.05.2014

O semipermanenta atinge perfectiunea, caut-o pe Koka la salon Nicole ( de pe Magheru) !
    Ultima editare de Maria080 : 05.05.2014 19:49:26

Inregistrat
    14.07.2014

Depinde de programarea care o faci eu o fac cu ceva timp inainte cu 2 zile si inainte de fiecare iesire sau nunta ceva.
    Cel mai nou site de trenduri cool pentru femei din Romania Cool Trends

Inregistrat
    19.09.2011

parerea mea ca inainte sa te duci sa iti aplici gel pe unghii sau as iti pui tips..sa intrii pe www.cosmeticeprofesionale.ro sau pe alte site-uri care vand produse de gen, si sa iti comanzi o pereche de tipsuri pe care ti le poti aplica singura (la un sfert din pretul saloanelor) si sa vezi cum te impaci cu ele...atat ca lungime cat si ca grosime, nuanta etc.

Inregistrat
    19.09.2011

daca incercati sa va faceti acasa singure, pot sa va recomand o solutie pentru indepartarea calusurilor http://www.cosmeticeprofesionale.ro/...lusurilor/3787 este foarte buna si eficienta.

Pagina 539 din 539 PrimulPrimul ... 39439489529537538539

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us