Pagina 1 din 67 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 529

Subiect: Accesorii pentru nunta in Buzau

Inregistrat
    15.09.2007

Post Accesorii pentru nunta in Buzau

Imi Este Foarte Greu Sa Ma Decid Ce Model Sa Aleg...am Nevoie De Ajutorul Vostru!daca Aveti Foto Cu Marturii De Pe Net, De La Nunta Voastra Sau.....si Daca Vreti Sa Le Aratati Si Celor Lipsiti De Inspiratie
    <A href="[/IMG]http://img.weddingcountdown.com/ticker/jz2ihvxn.png" alt="save the date" ?>

Inregistrat
    15.09.2007

Implicit Re: Fotografii Cu,, Marturii,,

Iata Ce Am Gasit Eu ....le Ador Dar Nu Stiu Unde As Putea Sa Fac Comanda ?ma Ajutati Voi?
    Imagini atasate Imagini atasate
    • File Type: jpg 1.jpg (16,9 KB, 128 views)
    <A href="[/IMG]http://img.weddingcountdown.com/ticker/jz2ihvxn.png" alt="save the date" ?>

Inregistrat
    31.03.2007

Citat Postat de ionela_oany Vezi mesajul
    Iata Ce Am Gasit Eu ....le Ador Dar Nu Stiu Unde As Putea Sa Fac Comanda ?ma Ajutati Voi?
    sunt fff dragute.....nu stiu de unde sa faci comanda...oricum vezi ca sunt foarte multe modele pe miresici...asa ca sursa de inspiratie..le gasesti la accesorii pt nunta...si sunt tare frumoase.

pupici

Inregistrat
    15.09.2007

Buna Raluca!Iti multumesc pentru mesajul de bun venit si sper ca nu te superi fiindca te-am adugat in lista mea de prieteni?!In legatura cu marturiile...sincera sa fiu as fi vrut sa am o inclinatie spre creatie si sa le confectionez singura dar... !am vazut marturiile de pe site si intr-adevar ai dreptate...am de unde sa aleg!Acum sa-ti raspund la intrebarea legata de millenium(de care fie vb intre noi nu sunt atat de incantata...dar fiindca sotul meu a insistat...asta e !),ne-au spus ca anul acesta meniul a fost 80ron iar la anu' probabil va ajunge la 100ron.Localul unde organizezi nunta tu este preferatul meu si sunt sigura ca vei avea o petrecere de neuitat .!Succes in continuare...la pregatirile aferente evenimentului!

Inregistrat
    15.09.2007

iata ce fotografii am gasit pe net cu modele de marturii

Inregistrat
    31.03.2007

Buna Raluca!Iti multumesc pentru mesajul de bun venit si sper ca nu te superi fiindca te-am adugat in lista mea de prieteni?!In legatura cu marturiile...sincera sa fiu as fi vrut sa am o inclinatie spre creatie si sa le confectionez singura dar... !am vazut marturiile de pe site si intr-adevar ai dreptate...am de unde sa aleg!Acum sa-ti raspund la intrebarea legata de millenium(de care fie vb intre noi nu sunt atat de incantata...dar fiindca sotul meu a insistat...asta e !),ne-au spus ca anul acesta meniul a fost 80ron iar la anu' probabil va ajunge la 100ron.Localul unde organizezi nunta tu este preferatul meu si sunt sigura ca vei avea o petrecere de neuitat .!Succes in continuare...la pregatirile aferente evenimentului!

buna ionela

Ei vreau sa-mi fac singura atat marturiile, cat si cocardele, cosuletele si paharele de miri...sper sa-mi iasa..............imi place ideea asta, pt ca asa simt ca ma implic pana la ultimul detaliu in organizarea nuntii mele.

Meniul la millenium a fost 85 ron....ideea e ca surorii i-a spus un pret in iarna(80 ron) si apoi cu 2 sapt inainte de nunta i-a spus altul.....pt ca a obs seful de sala(care e ffff smecher) ca e cam ieftinache la el.

pupici

Inregistrat
    15.09.2007

Citat Postat de raluca_vatcu Vezi mesajul
    buna ionela

Ei vreau sa-mi fac singura atat marturiile, cat si cocardele, cosuletele si paharele de miri...sper sa-mi iasa..............imi place ideea asta, pt ca asa simt ca ma implic pana la ultimul detaliu in organizarea nuntii mele.

Meniul la millenium a fost 85 ron....ideea e ca surorii i-a spus un pret in iarna(80 ron) si apoi cu 2 sapt inainte de nunta i-a spus altul.....pt ca a obs seful de sala(care e ffff smecher) ca e cam ieftinache la el.

pupici
    Buna Raluca...pentru ca esti singura care mi-a raspuns la intrebare(nu stiu ce se intampla cu celelalte mirese? )iata ca m-am decis sa te mai intreb ceva(sper ca nu te vei supara):spune-mi te rog ce parere ai despre modelul ales de mine pentru marturii?Astept parerea ta sincera...

Inregistrat
    31.03.2007

Buna Raluca...pentru ca esti singura care mi-a raspuns la intrebare(nu stiu ce se intampla cu celelalte mirese? )iata ca m-am decis sa te mai intreb ceva(sper ca nu te vei supara):spune-mi te rog ce parere ai despre modelul ales de mine pentru marturii?Astept parerea ta sincera...

buna ionela

sunt ffffffff scumpe......imi plac la nebunie.....eu inca nu m-am decis cum le voi face.....da stiu doar ca le voi face eu cu mana mea.

pupici

Pagina 1 din 67 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us