Pagina 1 din 40 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 315

Subiect: Mancaruri care nu-mi plac........

Inregistrat
    09.01.2007

Implicit Mancaruri care nu-mi plac........

Exista un topic cu mancaruri preferate, si m-am gandit sa fac un topic cu mancaruri care nu ne plac.

De exemplu, mie nu-mi place ciorba de miel si ciorba de peste.........am gustat o data si nu mi-a placut.....

Inregistrat
    05.09.2006

Implicit Re: Mancaruri care nu-mi plac........

buna idee! mie nu imiplace carnea de miel, de vita, de rata, de gasca, de iepure, de vanat si alte chestii. nu mananc nicio mancare care contine vinete, dovlecei sau ciuperci! nu manac decat 3 feluri de peste dar deloc de apa dulce. nu imi place crema de zahar ars, placinta cu mere si cu branza dulce etc
    sunt o gramada de chestii pe care nu le mananc dar pe masura ce mi le aduc aminte le scriu

Inregistrat
    05.09.2006

ah, si urzicile, spanacul, stevie, loboda

Inregistrat
    05.09.2006

si mamaliguta, laptele, organele de orice fel de animal (gen inima, rinichi, limba etc), smantana pusa pe diverse mancaruri

Inregistrat
    07.09.2007

Citat Postat de cezara25 Vezi mesajul
    buna idee! mie nu imiplace carnea de miel, de vita, de rata, de gasca, de iepure, de vanat si alte chestii. nu mananc nicio mancare care contine vinete, dovlecei sau ciuperci! nu manac decat 3 feluri de peste dar deloc de apa dulce. nu imi place crema de zahar ars, placinta cu mere si cu branza dulce etc
    sunt o gramada de chestii pe care nu le mananc dar pe masura ce mi le aduc aminte le scriu
    wow....credeam ca nu mai exista altcineva care are atatea mofturi in priv mancarii. Eu nu pt sa suport un fel de prajitura..parca se chiama baclava.......si nu-mi plac nici mie spanacul, urzicile...cu toate ca ar treb sa mancam...contin mult fier...

Inregistrat
    25.06.2006

nu mi place >> ciorba de burta,ciorba de peste,urzicile,spanacul,stevia,miel sau oaie......astea categoric NU....nu mi plac produsele cu capsuni(mai ale cremele)..si nici cele ce au la baza cacao multa(iarasi creme..)......si mai am si alte mofturi

Inregistrat
    05.09.2006

nu-mi place ciorba de burta, de fapt niciun fel de ciorba! nu imi plac sarmalutele in foi de vita, chiftelutele, torturile cu multa crema, tortul diplomat, frisca

Ha, imi place subiectul asta. Nu suport:
    - ciorba de burta, ciorba de peste si alte balarii
    - mancare de balarii gen urzici, spanac, stevie, loboda, etc
    - ciulama de nici un fel
    - orice carne cu grasime sau zgarci
    - sorici
    - fasole verde
    - laptele fiert (de fapt mirosul)

Mai revin ca tb sa-mi aduc aminte

Pagina 1 din 40 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us