Pagina 2 din 233 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1861

Subiect: Stresul, nervii dinaintea nuntii!!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Valen, stii f bine ce poze ti-am aratat de la nunta vara-mii LOOOOL legat de prosoape hahahahaa

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

pai era la tara ....ce mi-ai aratat tu. deci n-am gresit prea tare

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de adyna

Salut,miresicilor!
    Am o mare problema!Stie cineva daca se mai pun sau nu prosoape de gat la nas si ginere?k eu nu am mai vazut pe nicaieri!
    Dar flori pe masini?se mai pun?

Eu una nu am vazut decat pe la tara
    Tweety Jr.

sweetnickole Guest

Post salut miresici

sunt si eu la fel ca multe dintre voi cu nervii la pamant....sunt plina de emotii...cred ca o sa ma emotii pana in ultima clipa....

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

intr-adevar e inevitabil sa eviti stresul.............eu am fost pachet de nervi, insa usor, usor am mai scapat de emotii si nervi; trebuie sa ganditi pozitiv si sa va relaxati.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Eu nu prea am nervi asa, abia astept si sunt emotionata. Dar nu vreau sa am nervi, am sa iau lucrurile ca atare si am sa incerc sa nu am fixuri, sa nu-mi doresc ceva asa tare si daca nu iese sa ma supar, cum o fi aia este. Important e sa fim noi doi frumosi si fericiti!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Si eu sunt foarte stresata, m-am chinuit cu niste chestii, acum a aparut problema banilor, ca nu ne ajung, si nu avem de unde sa luam, in sfarsit. Astfel incat in loc sa fim veseli si sa ne bucuram, ne certam pentru niste fleacuri... Eu am ajuns sa fiu toata ziua nervoasa si obosita... Cred ca un concediu ne-ar face bine...

Inregistrat
    01.08.2006

Implicit visele astea...

Buna, miresici,

faza cu visele e perfect adevarata, mai ales daca continui sa te stresezi ca n-ai cumparata una, alta. Inainte sa-mi cumpar haine, visam ca era ziua nuntii si eu eram in pijamale, etc.
    Cat despre certurile in cuplu, cred ca sunt normale. Se acumuleaza stresul, oboseala, ce mai, asta e..Eu nu ma cert cu al meu ca mi-a lasat mana libera in toate si e o fire calma din fire, el ma calmeaza de genul "lasa ca o rezolvam noi si pe asta, ce-a fost mai greu a trecut". E foarte important sa ai pe cineva langa tine care ti-e in primul rand prieten, asta e cheia, zic eu...

Pagina 2 din 233 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us