Pagina 233 din 233 PrimulPrimul ... 133183223231232233
Rezultate de la 1.857 la 1.861 din 1861

Subiect: Stresul, nervii dinaintea nuntii!!

Inregistrat
    09.05.2012

Implicit Re: Stresul, nervii dinaintea nuntii!!

Citat Postat de alllec Vezi mesajul
    desi mai am destul pana la nunta, am inceput sa visez deja despre asta. am visat azi-noapte ca aveam doar 5 oameni la nunta, nu aveam nasi si ma rugam in noaptea nuntii de 2 invitati sa ne fie nasi, le spuneam ca nu vrem bani, nu vrem nimic, numai sa aiba cine sa ne tina lumanarile; apoi, pe la 5 dimineata mi-am adus aminte ca am uitat ceva acasa, si am fugit cu un taxi acasa, imbracata in mireasa si hoinaream pe strazi si ma grabeam inapoi la nunta ca sa nu plece invitatii fara sa ii vad. Apoi am visat ca plangeam si ziceam ca nu se poate sa fie asa nunta mea, ca nu se poate sa fie adevarat. Oricum stresul meu in privinta nuntii este ca nu o sa avem oameni destui, drept urmare am si visat asa ceva.

Naspa vis ...

Inregistrat
    27.05.2013

Citat Postat de Padelina Vezi mesajul
    Si eu am inceput sa am cosmaruri desi nu ma asteptam am visat ca am uitat sa anunt fotograful unde sa vina si era zia nuntii
    da mai tare am visat ca eram la biserica si eu eram imbracata in blugi si dai plans atunci m-am trezit plangand e stresant mai ales ca mirele meu nu ma poate ajuta deocamdata cu nimic din cauza serviciului pleaca dimineta si vine seara eu fac liste tot singurica si cand mai are timp il consult

Inregistrat
    27.05.2013

miresici cum stati cu stresul si emotiile?eu una nu mai pot mai am 2 sapt si un pic dar sunt stresata la maxim mai ca nu se mai intelege nimeni cu mn.nu stiu cum sa fac sa nu mai fiu asa dar este peste puterile mele nu as vrea dar asta este.

Citat Postat de deealarysa Vezi mesajul
    miresici cum stati cu stresul si emotiile?eu una nu mai pot mai am 2 sapt si un pic dar sunt stresata la maxim mai ca nu se mai intelege nimeni cu mn.nu stiu cum sa fac sa nu mai fiu asa dar este peste puterile mele nu as vrea dar asta este.

iti tinem pumnii mult succes, lasa stresul si bucura-te de marele eveniment ;)

Inregistrat
    27.05.2013

Citat Postat de Irina_Varzari Vezi mesajul
    iti tinem pumnii mult succes, lasa stresul si bucura-te de marele eveniment ;)
    multumesc mult chiar am nevoie ca sunt stresata si emotionata la maxim,

Pagina 233 din 233 PrimulPrimul ... 133183223231232233

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us