Pagina 3 din 233 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1861

Subiect: Stresul, nervii dinaintea nuntii!!

Inregistrat
    02.08.2006

Implicit nervii sunt farmecul

Si noi am inceput cu cosmarurile. Eu ma agit ca pepsi cu toate ca as vrea sa le fac singura cum vreau eu sa fie o surpriza pentru toti, dar ma enerveaza el ca e prea calm, desi daca ar fi ca mine ne-am inebuni unu pe altu. Cred ca asa trebuie sa fim, in echilibru. Ne straduim sa invete si el vals sa incepem cu valsul miresei si el si noaptea viseaza ca incurca pasii. Cu asta m-a convins ca ii pasa si poate ar trebui sa ma bucur ca in rest e calm si face tot posibilul sa ma calmeze si pe mine.

Inregistrat
    20.06.2006

Implicit

Fetelor, linistiti-va. E normal sa aveti emotii (si eu am avut), dar cu stresul...Eu am fost nervoasa si stresata pana in ultima saptamana dinaintea nuntii, dar cu cateva zile inainte nu m-am mai enervat si stresat deloc si a fost foarte bine asa.
    [link=http://pregnancy.baby-gaga.com/][image noborder]http://tickers.baby-gaga.com/p/car132pb___.png[/image][/link]

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de ema
    Fetelor, linistiti-va. E normal sa aveti emotii (si eu am avut), dar cu stresul...Eu am fost nervoasa si stresata pana in ultima saptamana dinaintea nuntii, dar cu cateva zile inainte nu m-am mai enervat si stresat deloc si a fost foarte bine asa.
    si cum ai reusit sa nu te stresezi inainte de nunta, caci mie mi se pare imposibil....si tare as avea nevoie de un pic de liniste, de o zi macar fara sa fiu agitata.......

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

nu va mai stresati fetelor, ca nu o sa apucati sa va bucurati de nimik, noi nu am avut f mult timp la dispozitie sa organizam nunta (din ian pana in iunie) si toate s-au rezolvat la timpul lor, incet si cu calm. macar in weekend plecati si voi undeva, 1 zi duceti-va la iarba verde, un gratar, la o piscina...nu va stricati nervii in loc sa va bucurati de fiecare moment. pupici, mam

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

m-am hotarat sa ma calmez, sa nu-mi fac nervi pt toate lucrurile nefacute si am sa va povestesc de ce. inainte de cununia civila eram un pachet de nervi si nimic nu era cum as fi vrut. atat de nervoasa eram ca am ajuns sa ma cert cu sotiorul meu.
    m-am gandit dupa aceea - ce rost are? astea toate trec bine sau mai putin bine si noi ramanem! de ce sa ne certam? ca doar avem si alteceva de facut decat sa ne certam. Sa va spun eu ce putem face in loc sa ne certam? Hai ca sunteti fete istete. stiti si voi.

Inregistrat
    05.08.2006

Implicit Re: De ce nu ... divorț?

Citat Postat de xelonitsa Vezi mesajul
    exact asta era esenta mesajului meu...

Cam des pe la subiectul asta doamna! Aveti cumva emotii? Parca barbatii aveau

Inregistrat
    01.10.2007

Citat Postat de tasha Vezi mesajul
    Cam des pe la subiectul asta doamna! Aveti cumva emotii? Parca barbatii aveau
    off topic :azi cand eram si eu mai infocata cu salamul meu de biscuiti mi-a cazut netul, pana acum......Io emotii???Nooooooo...vazui c-au scris doamnele si era frumos sa raspund si eu...Pe mine o sa ma ia fibrilatiile prin septembrie nu acum,...e inca devreme...

Inregistrat
    17.07.2006

Citat Postat de xelonitsa Vezi mesajul
    off topic :azi cand eram si eu mai infocata cu salamul meu de biscuiti mi-a cazut netul, pana acum......Io emotii???Nooooooo...vazui c-au scris doamnele si era frumos sa raspund si eu...Pe mine o sa ma ia fibrilatiile prin septembrie nu acum,...e inca devreme...
    Daca nu ai pana in septembrie, atunci chiar nu vei avea, poate doar un pic in ziua nuntii , ca in ultima luna nu vei avea timp sa te gandesti deloc la emotii

Pagina 3 din 233 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us