Pagina 1 din 233 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1861

Subiect: Stresul, nervii dinaintea nuntii!!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Stresul, nervii dinaintea nuntii!!

stressul este mare ca avem atatea de facut...si vrem ca totul sa iasa bine..ca la carte..din cauza stressului apar si nervii, si de aici ne tot certam cu viitorul sot? voua vi se intampla asemenea lucruri....eu nu mai vreau sa se intample si astea..

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

eu am visat azi noapte ca nu dadusem toate invitatiile pana in ziua nuntii.. si ca eu eram la manichiura si invitatii mei deja mancau aperitivul... si ca nu era in restaurant ci parca intr-o scara de bloc. sunt stresata slava domnului

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

Eu sunt cu nervii la pamant!! Mai ales ca nu gasesc ce sa imi fac la par.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de fleur
    stressul este mare ca avem atatea de facut...si vrem ca totul sa iasa bine..ca la carte..din cauza stressului apar si nervii, si de aici ne tot certam cu viitorul sot? voua vi se intampla asemenea lucruri....eu nu mai vreau sa se intample si astea..
    La mine e mai mult decat vizibil, noroc ca mi-am ales excelent viitorul sot care e foarte calm si intelegator! Acum am inceput si cu visele: am visat ca a venit sa ma ia, eram imbracata in rochia de mireasa, coafata aranjata etc si a inceput sa comenteze (el fiind genul care comenteaza orice, mai mult in gluma, oricat de bun sau frumos ar fi) iar eu m-am suparat si am spus ca nu ma mai marit. Am fost foarte suparata pe el si a doua zi dimineata, iar el mi-a inghitit toti nervii cu un comentariu care m-a calmat instant: "partea buna e ca ma visezi!". Cum sa mai fii suparata (oricum motiv real nu aveam) dupa asa ceva! Mai ales ca el a fost primul care a avut cosmaruri legate de nunta acum vreo luna!

Inregistrat
    15.06.2006

Implicit

Eu am visat ca eram in ziua nuntii si eram la coafor si nu aveam nici rochie de mireasa.....offff...ce nasol, bine ca nu e asa...dar vedeti ce chestie ca noi visam cam aceleasi lucruri...wow!!!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de nyco
    Eu am visat ca eram in ziua nuntii si eram la coafor si nu aveam nici rochie de mireasa.....offff...ce nasol, bine ca nu e asa...dar vedeti ce chestie ca noi visam cam aceleasi lucruri...wow!!!
    E foarte normal pentru ca trecem prin aceleasi incercari!

Inregistrat
    28.06.2006

Red face Help!

Salut,miresicilor!
    Am o mare problema!Stie cineva daca se mai pun sau nu prosoape de gat la nas si ginere?k eu nu am mai vazut pe nicaieri!
    Dar flori pe masini?se mai pun?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de adyna

Salut,miresicilor!
    Am o mare problema!Stie cineva daca se mai pun sau nu prosoape de gat la nas si ginere?k eu nu am mai vazut pe nicaieri!
    Dar flori pe masini?se mai pun?

eu am vazut doar la tara astfel de practici.. iar garoafele lipite pe masini s-au transformat in buchetele frumoase in tema nuntii sau doar o funda de flori

Pagina 1 din 233 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us