Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 32 din 32

Subiect: Intretinere corporala in Sibiu (solar, masaj, aerobic etc)

Inregistrat
    28.04.2009

Implicit Re: Pilates la Sibiu

Citat Postat de thedee Vezi mesajul
    Atunci, singura varianta ar fi sa-ti iei un antrenor personal in legatura cu Dobrun stiu ca nu s-au strans persoane sufieciente...dar info o am de ceva vreme...poate mai e careva care are info actualizate pup
    Am inteles. Asta eram si eu curioasa..daca s-au strans. Sa vedem, poate stie altcineva mai multe.
    Merci!

Inregistrat
    28.04.2009

Implicit Re: Machiaj, coafura, cosmetica, solar si alte rasfaturi pt. viitoare miresici}

Buna, miresici. A testat cineva in Sibiu impachetari pt remodelare corporala si alte proceduri de genul asta? M-ar interesa mult dar nu vreau sa merg si sa testez singura..ma gandeam ca poate a fost careva dintre voi si poate sa recomande un loc... Merci!

Inregistrat
    08.12.2009

Cool Re: Machiaj, coafura, cosmetica, solar si alte rasfaturi pt. viitoare miresici}

Citat Postat de Mara_Adr Vezi mesajul
    Buna, miresici. A testat cineva in Sibiu impachetari pt remodelare corporala si alte proceduri de genul asta? M-ar interesa mult dar nu vreau sa merg si sa testez singura..ma gandeam ca poate a fost careva dintre voi si poate sa recomande un loc... Merci!
    Spunea o cunostinta de un centru de acest gen pe Str.Stefan Cel Mare langa Academia Fortelor Terestre.
    Nu stiu cum se numeste exact. A avut un pachet de servicii gen impachetari-masaj si a slabit aprox 10 kg.

Mai multe detalii nu stiu, dar poate sunt si alte miresici care au testat...

Implicit Re: Machiaj, coafura, cosmetica, solar si alte rasfaturi pt. viitoare miresici}

Citat Postat de lizuca1717 Vezi mesajul
    Spunea o cunostinta de un centru de acest gen pe Str.Stefan Cel Mare langa Academia Fortelor Terestre.
    Nu stiu cum se numeste exact. A avut un pachet de servicii gen impachetari-masaj si a slabit aprox 10 kg.

Mai multe detalii nu stiu, dar poate sunt si alte miresici care au testat...

Da, intr-adevar este un centru de frumusete pe str. stefan cel amre, se numeste Club Confort si aduna toate serviciile de intretinere si estetica corporala si faciala, acolo gasesti un medic nutritionist foarte bun care te ajuta sa slabesti sanatos, este si sala de fitness, o gama larga de masaje , cometica, etc..

Inregistrat
    19.01.2011

Implicit Re: Intretinere corporala in Sibiu (solar, masaj, aerobic etc)

Imi ziceti si mie va rog unde gasesc un salon cu solar ok? Multumesc

Inregistrat
    08.12.2010

Citat Postat de oneioana Vezi mesajul
    Imi ziceti si mie va rog unde gasesc un salon cu solar ok? Multumesc
    hmmm fostul meu subiect de discutie preferat !
    am fost o clienta infocata a saloanelor de bronzare artificiala - asta pana mi-au aparut niste pete pe fata dar ma rog asta este o alta discutie.
    din tot ce am experimentat in sibiu pot sa recomand cu caldura salonul de pe soala de inot - megasun parca ii spunea- e pe langa banca credit europe.
    au creme de protectie si acceleratoare de bronzare super bune. pretul e mai mult decat ok si in primul rand CURATENIA este ireprosabila. pentru bronzare rapida incearca solarul orizontal cu jet fin de apa pentru racorire - te va ajuta personalul de acolo si NEAPARAT acceleratorul de bronzare care iti va HIDRATA pielea - a si vezi ce tipul tau de piele si in functie de asta iti faci un program care sa nu-ti agreseze foarte tare pielea. si ca solar poti sa-l incerci si pe cel cu masaj
    oricum ce pot sa-ti recomand din toata inima este nu solarul ci bronzarea cu henna (include si exfolierea) -gasesti de obicei la spa - nu stiu daca se face asa ceva si in sibiu pentru ca inca nu m-am interesat - poate la hilton spa, nu stiu. bronzare 100% sanatoasa si rezultatul cu nimic deosebit fata de cel natural.

Inregistrat
    19.01.2011

Citat Postat de Deiu Vezi mesajul
    hmmm fostul meu subiect de discutie preferat !
    am fost o clienta infocata a saloanelor de bronzare artificiala - asta pana mi-au aparut niste pete pe fata dar ma rog asta este o alta discutie.
    din tot ce am experimentat in sibiu pot sa recomand cu caldura salonul de pe soala de inot - megasun parca ii spunea- e pe langa banca credit europe.
    au creme de protectie si acceleratoare de bronzare super bune. pretul e mai mult decat ok si in primul rand CURATENIA este ireprosabila. pentru bronzare rapida incearca solarul orizontal cu jet fin de apa pentru racorire - te va ajuta personalul de acolo si NEAPARAT acceleratorul de bronzare care iti va HIDRATA pielea - a si vezi ce tipul tau de piele si in functie de asta iti faci un program care sa nu-ti agreseze foarte tare pielea. si ca solar poti sa-l incerci si pe cel cu masaj
    oricum ce pot sa-ti recomand din toata inima este nu solarul ci bronzarea cu henna (include si exfolierea) -gasesti de obicei la spa - nu stiu daca se face asa ceva si in sibiu pentru ca inca nu m-am interesat - poate la hilton spa, nu stiu. bronzare 100% sanatoasa si rezultatul cu nimic deosebit fata de cel natural.
    Multumesc foarte mult pentru sfaturi...voi merge sa incerc solarul de care ziceai...oricum, cred ca voi avea nevoie doar de cateva sedinte

Inregistrat
    23.01.2010

si eu recomand cu incredere megasun!
    miresici august 2011
    http://spreadsheets.google.com/ccc?k...xTHlFUlE&hl=en
    miresici 2011
    http://docs.google.com/Doc?docid=0AQ...am04c2hx&hl=en

pozici
    https://picasaweb.google.com/1057390...Lyy5oGK-oTCQA#
    MIRESICI AUGUST 2011

6 august: asheritza // butterflygirl
    7 august: amoruccio
    13 august: evlyn86//ggabriela_88
    20 august: Misha_mish // Lara_bad_angel //CriCri83 // Bobolina // florina01vn // BuBu86 // danillea //andreeacip //Anca1711 // m_andreea_s //catdeluxe //liliana_85// andreea2003//Thyarra//mitzuka//Fluturasha84
    27 august: allle//roxanaelvis//CristinaCeranu //bblusha1986 // madalina27 // lam // pinkraluk // bubulina 08
    28 august geosim

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us