Pagina 3 din 14 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 105

Subiect: Dansatori, cursuri de dans in Arges

Inregistrat
    19.09.2007

Implicit Re: valsul miresei...a facut cineva cursuri de dans?

Fetelor, o veste buna!
    Saptamana trecuta ma uitam pe Zile si Nopti...stiti voi, revista aia gratuita pe care o gasesti peste tot. Era un anunt acolo legat de o scoala de dansuri. Inca nu am gasit timp sa sun sa ma informez, dar cum aflu ceva, va dau de stire.

Pentru viitoarele miresici care isi doresc sa aiba o deschidere a nuntii super va recomand sa mergeti la cursuri de vals sau orice alt dans credeti ca va place pentru ca merita toti banii si tot efortul!Credeti-ma ca noi am avut un succes incredibil cu valsul nostru, coregrafia i-a inclus si pe nasi, am facut reverente, rasuciri... si am lasat pe toata lumea cu gura casacata...De cate ori ma uit la dvd si vad cum ne aplaudau toti ridicati in picioare mi se furnica pielea.Eu m-am simtit o adevarata printesa pe ringul de dans.Am facut cursurile in Bucuresti, in 4 sedinte am invatat, a fost chiar si distractiv.Succes!

Citat Postat de myrha Vezi mesajul
    Pentru viitoarele miresici care isi doresc sa aiba o deschidere a nuntii super va recomand sa mergeti la cursuri de vals sau orice alt dans credeti ca va place pentru ca merita toti banii si tot efortul!Credeti-ma ca noi am avut un succes incredibil cu valsul nostru, coregrafia i-a inclus si pe nasi, am facut reverente, rasuciri... si am lasat pe toata lumea cu gura casacata...De cate ori ma uit la dvd si vad cum ne aplaudau toti ridicati in picioare mi se furnica pielea.Eu m-am simtit o adevarata printesa pe ringul de dans.Am facut cursurile in Bucuresti, in 4 sedinte am invatat, a fost chiar si distractiv.Succes!
    Si eu vreau sa fac cursuri tot in bucuresti..ma poti ajuta cu adresa unei scoli de dans....eu stiu una dar e foarte departe de unde locuiesc eu...mersic

Inregistrat
    07.12.2007

Buna,
    in bucuresti sunt o groaza de scoli de dans asa ca poti face ceva mai special. Eu ma gandeam la un tango sau la un dans asiatic. Cred ca are mai mare efect. Am cunoscut o coregrafa foarte draguta care ma poate ajuta. Daca vreti va pot da adresa ei.
    Multa bafta!!!

Inregistrat
    08.01.2008

Buna fetelor! Am inteles ca ar fi pe Gh. Doja o scoala de dans, unde se face si pilates. Vreau sa va intreb daca are cineva mai multe informatii sau daca merge acolo la dans sau la pilates. Multumesc!

Inregistrat
    29.01.2007

Citat Postat de simona_ana Vezi mesajul
    Buna fetelor! Am inteles ca ar fi pe Gh. Doja o scoala de dans, unde se face si pilates. Vreau sa va intreb daca are cineva mai multe informatii sau daca merge acolo la dans sau la pilates. Multumesc!
    Buna!Da,este imediat cum urci pe Gh. Doja.Este sala de dans si aerobic Victoria(parca).Eu sunt in anul 2 la facultate si acolo facem noi sportul.Chiar vazusem acolo intr-o zi niste pliante pe care scria ca se fac cursuri de dans(vals,latino-nu mai stiu exact).Eu zic sa mergi acolo intr-o zi si sa te interesezi.

Inregistrat
    08.01.2008

Citat Postat de cristinutza2007 Vezi mesajul
    Buna!Da,este imediat cum urci pe Gh. Doja.Este sala de dans si aerobic Victoria(parca).Eu sunt in anul 2 la facultate si acolo facem noi sportul.Chiar vazusem acolo intr-o zi niste pliante pe care scria ca se fac cursuri de dans(vals,latino-nu mai stiu exact).Eu zic sa mergi acolo intr-o zi si sa te interesezi.
    Merci mult! Am sa caut nr de telefon de acolo si am sa sun pentru ca vreau neaparat sa ma duc de saptamana asta la sala!!!

Inregistrat
    01.08.2007

Citat Postat de simona_ana Vezi mesajul
    Merci mult! Am sa caut nr de telefon de acolo si am sa sun pentru ca vreau neaparat sa ma duc de saptamana asta la sala!!!

Daca aflii nr da-ni-l si noua...si eu sunt interesata de cursuri..please
    Pupici!

Pagina 3 din 14 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us