Pagina 2 din 20 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 160

Subiect: Pantofi de mireasa in Ploiesti

Inregistrat
    01.09.2007

Implicit Re: De unde ne luam pantofi???

Citat Postat de hermy Vezi mesajul
    Fetelor,eu am o mare problema!Maine ma duc sa-mi iau rochia de la Brasov,am lasat-o acolo pentru retus s trebuie sa ma duc cu pantofii ca sa o scurteze in functie de tocul pe care il voi avea,insa nici pana la aceasta ora nu mi-am gasit pantofi!Va rog sa ma ajutati,daca stiti vre-un magazin.....rochia este crem as vrea si pantofii tot cam asa!
    Astazi este deja "maine"
    Sper ca ai rezolvat macar provizoriu cu pantofii .... mai ales daca ai idee cam ce inltzime vrei sa aiba tocurile nu era necesar sa ai exact incaltzarile pe care tzi le doreshti pt nunta
    Eu mi'am propus sa'mi iau sandale ..in ideea sa nu am probleme sa ma stranga sau sa ma roada daca ash alege pantofi.
    Itzi pot recomanda ..in caz ca ejti interesata...magazine cu pretzuri bune in Bucureshti. Daca nu are cine sa mearga cu tine spune'mi shi merg eu ) Vi in Buc shi bagam mare cautari ;)

Inregistrat
    19.01.2007

Am gasit in Brasov!!!Multumesc mult pentru ajutor,dar am avut noroc,in brasov am gasit un model dragut si cu tocul cum il vroiam eu,adica de 7 cm si mai grosut ca sa fie un pic ma comozi!Si au avut un pret modic,in comparatie cu unii intr-adevar superbi si chiar de mireasa dar care erau 900 lei !
    Acum mai doua intrbari:1.Voi v-ati luat crinoina sau jupon?De unde si cu cat? si 2.voalul cine il coase ca eu nu ma pricep,trebuie sa ma duc la o croitorie?
    Multumesc foarte mult pentru ajutorul acordat !

Inregistrat
    01.09.2007

Citat Postat de hermy Vezi mesajul
    Am gasit in Brasov!!!Multumesc mult pentru ajutor,dar am avut noroc,in brasov am gasit un model dragut si cu tocul cum il vroiam eu,adica de 7 cm si mai grosut ca sa fie un pic ma comozi!Si au avut un pret modic,in comparatie cu unii intr-adevar superbi si chiar de mireasa dar care erau 900 lei !
    Acum mai doua intrbari:1.Voi v-ati luat crinoina sau jupon?De unde si cu cat? si 2.voalul cine il coase ca eu nu ma pricep,trebuie sa ma duc la o croitorie?
    Multumesc foarte mult pentru ajutorul acordat !
    Bine ca ai gasit
    Inca nu a inceput croitoreasa sa'mi faca rochia dar cred ca o sa fie pe crinolina..care nu costa mai mult de 100 lei. Voal shi crinolina se gasesc din belshug pe Lipscani.

Inregistrat
    12.09.2007

va rog rog frumos sa imi spuna si mie cineva de unde as putea lua si eu pantofi de mireasa marimea 34 din ploiesti sau macar din bucuresti?

Inregistrat
    28.12.2007

Ai incercat la targul de nunti? Spunea cineva de pe forum ca si-a gasit acolo. Sic chiar marimea 34.
    Am vazut si eu multe modele frumoase, dar nu am fost foarte atenta...ca de eram prea incantata ca am luat rochita. O sa ma mai uit saptamana asta si dc nu ajungi la targ poatenotezeu niste firme cu pantofiori frumosi sima uit sila pret.

Inregistrat
    12.09.2007

Citat Postat de luci_ana Vezi mesajul
    Ai incercat la targul de nunti? Spunea cineva de pe forum ca si-a gasit acolo. Sic chiar marimea 34.
    Am vazut si eu multe modele frumoase, dar nu am fost foarte atenta...ca de eram prea incantata ca am luat rochita. O sa ma mai uit saptamana asta si dc nu ajungi la targ poatenotezeu niste firme cu pantofiori frumosi sima uit sila pret.

mai cred ca chiar despre mine e vorba...mi-am gasit pantofi.....eu am zis pe forum ca mi-am gasit marimea 34 acolo...am pus si poze cu ei

Inregistrat
    18.08.2007

fetele...ce magazine imi recomandati pentru a-mi cauta pantofiorii???De preferat sa fie din Ploiesti...

Inregistrat
    25.01.2007

Citat Postat de N_anca Vezi mesajul
    fetele...ce magazine imi recomandati pentru a-mi cauta pantofiorii???De preferat sa fie din Ploiesti...

Eu mi-am luat sandalele din Galerii, este la parter un magazin cu pantofii, se numeste B....

Pagina 2 din 20 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us