Pagina 20 din 20 PrimulPrimul ... 10181920
Rezultate de la 153 la 160 din 160

Subiect: Pantofi de mireasa in Ploiesti

Inregistrat
    25.10.2010

Implicit Re: Pantofi de mireasa in Ploiesti

Dragele mele, eu am o mare problema la capitolul PANTOFI!!!! PORT MARIMEA 34!!!!!!!! Este in Ploiesti cineva care face pantofi pe comanda????? Astept cu nerabdare sfaturi. PUPICI

Inregistrat
    08.01.2009

Citat Postat de Raluk_maria Vezi mesajul
    Dragele mele, eu am o mare problema la capitolul PANTOFI!!!! PORT MARIMEA 34!!!!!!!! Este in Ploiesti cineva care face pantofi pe comanda????? Astept cu nerabdare sfaturi. PUPICI

Parca la Hala, langa sensul giratoriu, pana in restaurantul Vatra Plaiesilor, e un magazin care face si la comanda.
    Poti incerca si la Euro nr 8, pe Republicii, au alte masuri si s-ar putea sa gasesti 34.

Inregistrat
    19.08.2008

Citat Postat de Raluk_maria Vezi mesajul
    o prietena de-a mea a vorbit cu fetele de la lucky wedding si si-a dat comanda prin ele. nu au fost scumpi si au fost intr-adevar superbi

Inregistrat
    25.10.2010

Va multumesc frumos fetelor!!! Va pup!!!

Eu mi-am luat sandalele de miseara de la Magazinul Otter din galerii. Atasez si o poza.
    Imagini atasate Imagini atasate
    • File Type: jpg 4.jpg (29,7 KB, 35 views)

Inregistrat
    18.01.2013

Implicit Re: De unde ne luam pantofi?

vreau si eu sa imi spuneti exact pe unde vine magazinul de langa restaurantul vatra. Va rog mult de tot.

Inregistrat
    08.01.2009

Implicit Re: De unde ne luam pantofi?

Citat Postat de andreeastate1985 Vezi mesajul
    vreau si eu sa imi spuneti exact pe unde vine magazinul de langa restaurantul vatra. Va rog mult de tot.
    Cum vii dinspre Politie spre BCR, in dreptul sensului giratoriu; pe colt e un magazin de metalo-chimice, sau ceva de genul acesta. Intre timp am aflat ca lucreaza la comanda si cizmarul pe de strada Minelor (pe sensul dinspre Kaufland spre centru pe Cantacuzino, undeva la dreapta se face aceasta strada, e destul de ingusta, cu greu incap 2 masini); sper sa fi retinut bine numele strazii. De cativa ani imi duc incaltamintea la reparat si lucreaza foarte bine, o amica mi-a spus de curand ca si-a facut ceva pe comanda la ei.

Inregistrat
    03.02.2013

Implicit Re: De unde ne luam pantofi???

Citat Postat de hermy Vezi mesajul
    Foarte frumusei pantofiorii dar in Ploiesti un magazin unde as putea gasi nu stie nimeni?Mi-ar placea foarte mult sa gasesc unii in modelul acelora ai tai dar ,cred, ca imi trebuie tocul mai inalt(stiu ca sunt incomozi) dar nu pot scurta decat putin din rochie ca sa nu-i stric din model !Va rog sa ma ajutati
    Incearca sa gasesti ceva cu putina platforma daca nu vrei sa fie ft incomozi.
    Eu spre exemplu ,care tin la sanatatea picioarelor mele , si vreau sa dansez toti nuntasii am sa-mi cumpar o pereche cu talpa ortopedica si o rezerva balerini.
    Multa sanatate !

Pagina 20 din 20 PrimulPrimul ... 10181920

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us