Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 160

Subiect: Pantofi de mireasa in Ploiesti

Inregistrat
    19.01.2007

Implicit Pantofi de mireasa in Ploiesti

Fetelor,eu am o mare problema!Maine ma duc sa-mi iau rochia de la Brasov,am lasat-o acolo pentru retus s trebuie sa ma duc cu pantofii ca sa o scurteze in functie de tocul pe care il voi avea,insa nici pana la aceasta ora nu mi-am gasit pantofi!Va rog sa ma ajutati,daca stiti vre-un magazin.....rochia este crem as vrea si pantofii tot cam asa!

Inregistrat
    19.01.2007

Implicit Re: De unde ne luam pantofi???

Si mai am o problema!Ce model de pantofi v-ati luat voi,cu botul ascutit sau rotund???

Inregistrat
    07.11.2006

Eu i-am avut decupati in fata, au fost mai mult sandale decat pantofi de fapt. I-am luat din magazinul Victoria din Bucuresti, au fost f ieftini, doar 1 milion si fiind de "unica folosinta" pentru mine ( puteti vedea in poza de ce ) ii fac cadou
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    19.01.2007

Citat Postat de monicela Vezi mesajul
    Eu i-am avut decupati in fata, au fost mai mult sandale decat pantofi de fapt. I-am luat din magazinul Victoria din Bucuresti, au fost f ieftini, doar 1 milion si fiind de "unica folosinta" pentru mine ( puteti vedea in poza de ce ) ii fac cadou
    Foarte frumusei pantofiorii dar in Ploiesti un magazin unde as putea gasi nu stie nimeni?Mi-ar placea foarte mult sa gasesc unii in modelul acelora ai tai dar ,cred, ca imi trebuie tocul mai inalt(stiu ca sunt incomozi) dar nu pot scurta decat putin din rochie ca sa nu-i stric din model !Va rog sa ma ajutati

Inregistrat
    07.11.2006

Citat Postat de hermy Vezi mesajul
    Foarte frumusei pantofiorii dar in Ploiesti un magazin unde as putea gasi nu stie nimeni?Mi-ar placea foarte mult sa gasesc unii in modelul acelora ai tai dar ,cred, ca imi trebuie tocul mai inalt(stiu ca sunt incomozi) dar nu pot scurta decat putin din rochie ca sa nu-i stric din model !Va rog sa ma ajutati
    Ai mei au avut tocuri de 7 cm, adica nu tocmai joase....sincer nu te-as sfatui sa-ti iei mai inalte. Eu atata timp cat am avut pantofii astia n-am avut probleme cu rochia, ma refer la lungime, dar la un moment dat m-am schimbat in balerini si a trebuit sa-mi tin rochia ca sa nu ma impiedic in ea, dar totusi n-a fost asa greu pe cat mi-am imaginat

Inregistrat
    25.01.2007

Fetelor,eu am o mare problema!Maine ma duc sa-mi iau rochia de la Brasov,am lasat-o acolo pentru retus s trebuie sa ma duc cu pantofii ca sa o scurteze in functie de tocul pe care il voi avea,insa nici pana la aceasta ora nu mi-am gasit pantofi!Va rog sa ma ajutati,daca stiti vre-un magazin.....rochia este crem as vrea si pantofii tot cam asa!
    Buna,
    Eu ti-as recomanda sa iti cauti pantofi la Modissimo( sunt putin mai scumpi dar am vazut modele frumoase), am mai vazut pantofi draguti si la Benvenutti in mall sau la magazinelul ala vis a vis de fostul "Lumea Copiilor". Sunt modele dragfute, sper sa iti gasesti ceva care sa iti placa!Succes!

Inregistrat
    21.05.2007

eu i-am luat de la alb si negru
    nu ii au expusi dar dak intrebi te ajuta doamnele

Inregistrat
    01.09.2007

Citat Postat de oana_popescu23 Vezi mesajul
    eu i-am luat de la alb si negru
    nu ii au expusi dar dak intrebi te ajuta doamnele
    Itzi doresc pt maine sa ai parte de o nunta mirifica ..sa fie totul asha cum itzi doreshti
    Casa de piatra shi numai fericire va doresc

Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us