Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011
Rezultate de la 81 la 84 din 84

Subiect: Sofia - Sucevita

Inregistrat
    06.03.2013

Implicit Re: Sofia - Sucevita

Citat Postat de 2puimici Vezi mesajul
    Bine te-am gasit! Pana in prezent eram singura miresica de 2012 de la sofia pe acest forum. In privinta decoratiunilor nu am contactat nici o firma pentru oferte exacte de pret, insa eu cred ca voi alege intre:
    -Blooms Events - parerea generala buna intre miresici si par sa decoreze destul de des la Sofia
    -Floral Couture- imi place ce vad pe website-ul lor dar nu am reusit sa adun prea multe pareri, stiu doar ca nu sunt nici de departe cei mai ieftini si cel putin in conversatiile pe mail par ok
    -Moments Flori si Cadouri- nu stiu prea multe despre aceasta firma, dar din nou observ ca au decorat de nenumarate ori la Sofia si la Conacul Domnesc.. totusi nu par sa aiba multe optiuni pentru piesele centrale spre exemplu intrucat se tot repeta in fotografii
    Acum depinde ce iti doresti, evident in functie de buget. Tu te-ai gandit la cineva anume, sau ai macar o idee estimativa?
    Buna! Si noi am rezervat la Sofia dar inca suntem nehotarati dp flori si decoratiuni. Pot sa te intreb pe cine ai ales tu si cat te a costat? ( si prin PM ) .. fiind plecata intreb prietenele ce au avut nunti sau pe internet cu ajutorul vostru sper sa iau deciziile cele mai bune.
    Iti multumesc mult
    Distance is not an obstacle, but it’s a beautiful reminder of how strong true love can be.

SUPERBA CERERE A VIITORULUI SOT: http://www.ovidiul.ro/cea-mai-frumoa...-in-casatorie/

Inregistrat
    06.03.2013

Nimeni din forum nu face nunta la sofia?
    Noi am fost sa alegem meniu.. pana acuma suntem foarte multumiti! nu regretam decizia noastra! e un loc superb si dmnl Paul e la dispozitia noastra si are interes personal pentru noi, ne da sfaturi si e gata sa ne ajute!
    Distance is not an obstacle, but it’s a beautiful reminder of how strong true love can be.

SUPERBA CERERE A VIITORULUI SOT: http://www.ovidiul.ro/cea-mai-frumoa...-in-casatorie/

Inregistrat
    04.05.2014

Buna tuturor! Voi fi miresica in 2016 tot in Sucevita insa la Cetinita. Am observat ca nimeni nu a deschis un subiect despre acest restaurant si fiind noua eu nu pot deschide. Imi cer scuze ca postez aici insa daca ma poate ajuta cineva cu cat mai multe informatii as fi recunoscatoare! Multumesc!

Inregistrat
    10.05.2015

Buna,
    Suntem in cautare de un local pentru nunta in 2016, noi am dori la Sofia dar parintii si ceva cunostinte vor sa ne convinga ca nu ar fi ok si am zis sa intrebam aici anumite detalii poate aflam mai multe informatii.
    Aveti idee daca actualii responsabili de la Sofia sunt la fel de ok ca faimosul d-l Paul care din ce am inteles ar fi plecat in 2014 ?
    Am primit o oferta de la cei de la Sofia, in care sunt specificate costuri de 150 ron/chelner la 25 pers si 500 bucatarie/100 pers si 100 ron/pers ptr pers cu curatenia, a fost la fel si pentru voi ?
    Aveti idee care este capacitatea doar in partea de jos la Sofia, fara etaj ?

Pentru cine a intrebat de CETINITA, am fost si acolo sa vedem sala de nunti, sala arata foarte bine, privelistea este foarte frumoasa se vede manastirea exact in fata, singura obiectie meniul de baza care parea destul de ... slabut dar asta se poate customiza.

Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us