Pagina 1 din 74 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 585

Subiect: Pungi personalizate

Inregistrat
    25.10.2007

Post Pungi personalizate

Buna fetelor

Voiam si eu sa intreb daca stie careva unde se pot face pungi din hartie personalizate ?
    Am fost la o nunta vara asta unde am primit tortuletul pentru acasa intr-o punga foarte frumoasa din hartie, personalizata cu numele mirilor si doi porumbei.
    Mi-a placut foarte mult ideea asa ca dama ma poate ajuta cineva, raman datoare.

Inregistrat
    21.01.2007

Implicit Re: Pungi personalizate pentru ce dam acasa

Citat Postat de amali Vezi mesajul
    Buna fetelor

Voiam si eu sa intreb daca stie careva unde se pot face pungi din hartie personalizate ?
    Am fost la o nunta vara asta unde am primit tortuletul pentru acasa intr-o punga foarte frumoasa din hartie, personalizata cu numele mirilor si doi porumbei.
    Mi-a placut foarte mult ideea asa ca dama ma poate ajuta cineva, raman datoare.
    o sa incerc sa aflu eu,am fost si eu la o nunta in Turda si am primit asa ceva,erau dragute,dar nu f impresionanta ideea in sine,sa vezi daca ti se merita cheltuiala,poate mai bine plusezi banii astia la altceva...

Inregistrat
    25.10.2007

Smile Re: Pungi personalizate pentru ce dam acasa

Nu stiu acum daca e o investitie asa mare, dar sincer eu cred ca merita deoarece la noi e obiceiul sa dai acasa o caserola de prajituri si o sticla de ceva. Si sincer mi se pare mai frumos sa le dai invitatilor intr-o punga frumoasa decat asa in mana. Mai mult eu prefer o personalizare pe punga decat pe sticla de bautura.

Inregistrat
    21.01.2007

Citat Postat de amali Vezi mesajul
    Nu stiu acum daca e o investitie asa mare, dar sincer eu cred ca merita deoarece la noi e obiceiul sa dai acasa o caserola de prajituri si o sticla de ceva. Si sincer mi se pare mai frumos sa le dai invitatilor intr-o punga frumoasa decat asa in mana. Mai mult eu prefer o personalizare pe punga decat pe sticla de bautura.
    sigur e alegerea ta ,insa cu obiceiul este tot cum vrei tu,poti sa dai invitatiilor fel si fel de variante,dar daca vrei sa fii f clasica atunci da:caserola cu praji si bautura.Eu una am apreciat nuntile unde s-a dat si altceva ,sau la o nunta s-a dar tort in caserola dar si cate o sticla de vin mare din comert....

Inregistrat
    21.01.2007

am raspuns:un prieten de-al tatalui mirelui le-a facut si le-a considerat cadou de nunta...deci nu stiu cat au costat

Inregistrat
    23.10.2007

Smile Re: Pungi personalizate pentru ce dam acasa

salut daca nu gasesti raspuns la faza cu pungile incearca mai bine niste pungi dragute de cadouri, sa fie aceasi marime si culor diferite sau nu.Tot arata mai bine decat sa-ti vezi invitatii plecand acasa cu cadourile in mana e o situatie asa de penibila ca sincer mie nu mi-a facut nici o data placere gestul acesta si am apreciat nuntile in care s-au dat cadourile la pachete.Pana la urma daca nu vrei sa cheltuiesti mult mai bine pune-le in niste pungi clasice decat fara nimic. Parerea mea.

Inregistrat
    21.01.2007

Citat Postat de diana31 Vezi mesajul
    salut daca nu gasesti raspuns la faza cu pungile incearca mai bine niste pungi dragute de cadouri, sa fie aceasi marime si culor diferite sau nu.Tot arata mai bine decat sa-ti vezi invitatii plecand acasa cu cadourile in mana e o situatie asa de penibila ca sincer mie nu mi-a facut nici o data placere gestul acesta si am apreciat nuntile in care s-au dat cadourile la pachete.Pana la urma daca nu vrei sa cheltuiesti mult mai bine pune-le in niste pungi clasice decat fara nimic. Parerea mea.
    da corect,conteaza"modul de prezentare"pana la sfarsit...

Inregistrat
    22.05.2007

Ciao

Eu am avut nunta anul acesta in august si am dat pachetelele pt acasa in acest tip de pungi, din hartie personalizate cu numele nostru si data nuntii. Noi ne-am facut alb cu auriu pt ca asa aveam decorul la sala dar am inteles ca fac in toate culorile. Daca imi dai o adresa de email iti trimit nr de tel de la firma respectiva.

Pagina 1 din 74 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us