Pagina 1 din 91 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 727

Subiect: Rochie de mireasa in Brasov

Inregistrat
    05.09.2006

Implicit A avut vreo miresica rochie de la atelier Divina - Brasov?????????

Fetelor, am vazut pe site-ul Atelir divina niste rochite superbe. stie cineva amanunte despre acest atelir, preturi?

pupici
    casa de piatra

Inregistrat
    01.09.2006

Implicit Re: A avut vreo miresica rochie de la atelier Divina - Brasov?????????

Este singura casa de moda care face rochii de mireasa la comanda si unde chiar ies bine .Si eu vreau sa-mi fac rochia acolo si mi-au cerut 16 mil cu tot cu mat lor.Ii recomand cu incredere,o prietena si-a facut acolo si a fost f multumita.Rochia ce vreau sa mi-o fac acolo e cea din avatar .

Inregistrat
    05.09.2006

mie imi plac si modele de pe site foarte mult
    e cam nasol ca trebuie sa merg pana in brasov, dar ma si plimb putin
    super ptrul pentru rochie creata de ei
    am vrut sa imi fac rochita dupa un model demetrios, dar am renuntat la idee pentru ca eram sigura ca nu o sa iasa cum vreau eu si dau banii aiurea. modelul este destul de pretentios, o singura cuta in plus si strica totul.
    merci pentru informatii pupici

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de cezara25
    Fetelor, am vazut pe site-ul Atelir divina niste rochite superbe. stie cineva amanunte despre acest atelir, preturi?

pupici
    casa de piatra
    ...

Da! Fac la comanda dupa modelele lor, dar iti fac si daca mergi cu vreo poza de pe net. Sunt niste fete tinere si foarte deschise.
    azzaleya

Inregistrat
    20.06.2006

Fetele ce bine ca ati deschis subiectul asta! SI eu am vazut rochitele de la ei pe site si chiar imi plac unele. Mie mi-a recomandat verisoara mea care si-a facut rochia de mireasa acolo si inca o rochie de seara si chiar au iesit f bine si au si preturi rezonabile. Eu am zis ca daca nu gasesc prin magazinele din Bucuresti o rochie sa imi placa, o sa fac un drum pana la brasov sa-mi fac rochia acolo.

Razmar

Inregistrat
    05.09.2006

fetelor, mie chiar mi s-a pus pata pe modelele feerie si Tobago
    cred ca o sa merg pana in brasov sa vad despre ce e vorba
    poate sa-mi spuna cineva ce preturi au acestea doua?

pupici

Inregistrat
    01.09.2006

Citat Postat de cezara25
    fetelor, mie chiar mi s-a pus pata pe modelele feerie si Tobago
    cred ca o sa merg pana in brasov sa vad despre ce e vorba
    poate sa-mi spuna cineva ce preturi au acestea doua?

pupici
    Nu stiu cat costa dar am nr de tel de acolo si suni si intrebi:0788-848442 sau 0268-475253.Sa imi spui si mie cand aflii ceva

Inregistrat
    20.06.2006

Mie imi place cel mai mult Riche. Dar imi mai plac si Murmure, Tobago, Feerie, Andine si Doraly. Sunt curioasa cat or costa.... ca in poze arata chiar bine.
    Eu mai am si nite modele de pe net, dar trebuie sa gasesc material asemanator ca sa imi iasa modelul. Poate in primavara dau o fuga pana acolo si vb face to face. Va anunt
    Va pup

Pagina 1 din 91 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us