Pagina 27 din 27 PrimulPrimul ... 17252627
Rezultate de la 209 la 216 din 216

Subiect: Mirese din Republica Moldova :)

Inregistrat
    24.08.2007

Implicit Re: Mirese din Republica Moldova :)

Citat Postat de dreamcatcher Vezi mesajul
    Buna, sunt ceva probleme cu situl miresici, primesc erori cand doresc sa trimit mesaje private.
    Cred ca iti pot da aici un minim de informatii.
    El ca fotograf mi se pare bun, se muleaza dupa cuplu sincer dar are si un ochi format si destule idei. Daca esti mai dezghetat, experimenteaza mai mult, daca esti mai timid te pune un pic la pozat sau te lasa pe tine sa aduci idei .
    Legat de pret, eu stiu ca are preturi diferite pt regiuni diferite: pt Rep. Moldova ia in jur de 900 de euro pe nunta( in care stiu ca include toata nunta si o sedinta inainte de nunta sau dupa nunta ). Eu am platit 1100 plus 50 euro benzina( ca am avut nunta la Iasi).
    Daca vrei video, e posibil sa iti faca un pachet. Mie acum imi pare rau ca nu mi-am luat si video, cameramanii lui sunt talentati.
    Cred ca e mai usor sa primesti un raspuns rapid de la el daca ii dai add pe facebook si il intrebi. Din pacate, punctualitatea nu este punctul lui forte .
    Eu zic sa vorbesti cu mai multi fotografi si sa alegi ceva sa iti placa!
    Mult succes si sa ai o nunta frumoasa!
    Buna dreamcatcher,
    Incerc de ceva timp sa iau legatura cu ross tanner, dar nu imi raspunde nici la mail, nici pe facebook. Ai putea sa-mi trimiti pe privat un nr de telefon sau un mail prin care ai vorbit tu cu el ?
    Multumesc mult...

Inregistrat
    09.05.2011

noroc, fetelor!

eu voi fi miresica de toamna lui 2012 . dorim sa facem tot evenimentul in Cluj-Napoca (suntem ambii aici de ceva timp). dar vrem sa fie o nunta moldoveneasca (sa le-aratam ardelenilor cum se chiuie pe la noi..). acum, ne este destul de dificil sa gasim formatie/lautari sau/si staroste care sa stie traditiile noastre, sarbele & co.

aveti vreo sugestie? varianta aducerii lor din Md este oare unica alternativa?

va multumesc!

Inregistrat
    29.09.2011

buna fetelor!
    eu nu sunt o miresica asa, ca voi, dar am nevoie de ajutorul vostru. am primit o invitatie la nunta in chisinau (sala de nunti de la colegiul de ecologie) si n-am habar cat ar trebui sa fie darul nostru pentru tinerii casatoriti. stie cineva cam de cate stele e restaurantul acela si cam care e pretul unui meniu? nu cunoastem pe nimeni inafara de mire si pe el chiar nu-l putem intreba. va rog ajutati-ma sa ies din impasul asta. merci frumos!

Inregistrat
    27.11.2007

Citat Postat de veselie22 Vezi mesajul
    buna fetelor!
    eu nu sunt o miresica asa, ca voi, dar am nevoie de ajutorul vostru. am primit o invitatie la nunta in chisinau (sala de nunti de la colegiul de ecologie) si n-am habar cat ar trebui sa fie darul nostru pentru tinerii casatoriti. stie cineva cam de cate stele e restaurantul acela si cam care e pretul unui meniu? nu cunoastem pe nimeni inafara de mire si pe el chiar nu-l putem intreba. va rog ajutati-ma sa ies din impasul asta. merci frumos!
    BUna. Eu o sa fiu zilele astea prin chisinau si o sa ma interesez. dar daca sinteti doar invitati si nu sinteti rude eu zic ca o suma de 200 de euro ar fi foarte ok. Duminica cind revin iti scriu mai precis ce am aflat!

Inregistrat
    22.01.2012

pentru Elenushk:

Ca sa aduci vreo formatie din RM, o sa te coste mai mult. Multi artisti din Chisinau au preturi cu 40 % mai mari pentru prestatiile din Romania. M-am interesat eu, ca tot am cautat.

Inregistrat
    07.03.2012

Citat Postat de Elenushk Vezi mesajul
    noroc, fetelor!

eu voi fi miresica de toamna lui 2012 . dorim sa facem tot evenimentul in Cluj-Napoca (suntem ambii aici de ceva timp). dar vrem sa fie o nunta moldoveneasca (sa le-aratam ardelenilor cum se chiuie pe la noi..). acum, ne este destul de dificil sa gasim formatie/lautari sau/si staroste care sa stie traditiile noastre, sarbele & co.

aveti vreo sugestie? varianta aducerii lor din Md este oare unica alternativa?

va multumesc!
    Privet Elenushk ..eu ti-am lasat un pm dar vad ca administratorii acestui forum au considerat ca fac reclama(chiar daca era asa nu am scris in forum ci in privat)..pai atunci care e scopul acestui forum daca nu sa ii "laudam" pe cei care ne-au facut fericiti cu muzica lor in seara nuntii(asemeni si cei care au filmat s.a.m.d.).pai atunci domnilor administratori desfiintati forumul daca nu acesta este scopul lui.altceva ce ati vrea sa se vorbeasca pe acest forum???daca o sa va uitati mai atenti la toti userii au cate un nume ori de solist ori de formatie ori de fotografi etc. ce ar trebui sa ii blocati pe toti pentru reclama?????v-am trimis chiar si un msj domnilor administratori dar se pare ca nu v-ati deranjat sa raspundeti sau sa explicati care a fost mai concret motivul blocarii contului.si din nou vreau sa va multumesc pentru interesul pe care il aratati fata de utilizatorii acestui forum..a...era sa uit...atentie toti userii nu mai scrieti nici un nume de dj sau de formatie ca vi se inchid conturile....asta carora nu sunt inca blocate...sanatate va doresc!

Inregistrat
    03.05.2011

Lightbulb Re: Mirese din Republica Moldova :)

Fetelor, sa stiti ca mai exsita si miresici.md tot asa e un forum pentru miresele din Moldova

Inregistrat
    11.12.2013

Buna Fetelor ajutati-ma va rog...am vazut rochiile oksana mukha si efectiv m-am indragostit de ele...am vazut ca au magazin in chisinau si galati....ma intreb oare in magazinul din galati sunt mai scumpe? Sunt singurele rochii care imi plac...

Pagina 27 din 27 PrimulPrimul ... 17252627

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us